МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДНУ «ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ»

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ В РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

 

16 травня 2024 року, м. Рівне

  ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція

«Готовність до професійного саморозвитку педагога Нової української школи»

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі  ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Готовність до професійного саморозвитку педагога Нової української школи», яка відбудеться на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Рівне, вул. В’ячеслава Чорновола, 74).

Мета конференції: здійснити аналіз проблеми професійного саморозвитку педагога, обґрунтувати умови та технології ефективного формування готовності до професійного саморозвитку педагога Нової української школи з урахуванням потенційних можливостей системи підвищення кваліфікації.

 

Напрями роботи конференції:

  • Науково-методичні основи самоменеджменту керівних та педагогічних кадрів.
  • Освітнє середовище як чинник саморозвитку педагога.
  • Соціальні та психолого-педагогічні умови стимулювання до професійного саморозвитку педагога.
  • Забезпечення випереджувального характеру саморозвитку педагога Нової української школи в системі післядипломної педагогічної освіти в умовах війни.

Наукова тематика конференції охоплює важливі питання готовності до професійного саморозвитку педагога Нової української школи.

У програмі конференції: пленарне засідання та тематичні дискусійні платформи відповідно до напрямів роботи конференції, обґрунтування актуальності готовності до професійного саморозвитку педагога Нової української школи.

На конференцію запрошуються: науковці, викладачі, методисти, керівники закладів освіти, аспіранти, педагоги, студенти, представники громадських організацій та всі зацікавлені проблематикою конференції.

Мови конференції: українська, англійська.

Форма проведення: онлайн.

Відкриття та початок роботи конференції: 16 травня 2024 р. об 11.00 год.

 

Умови участі

 

1. Онлайн-доповідь, онлайн-виступ - участь у обговоренні за темою і напрямами роботи конференції.

2. Відеовиступ – трансляція відео ролику виступу та розміщення в матеріалах конференції.

3. Тези – включення доповіді чи виступу в програму конференції та розміщення тез обсягом 3-5 друкованих сторінок в е-збірнику матеріалів, що будуть розміщені на сайті РОІППО за адресою: http://surl.li/rsebk. Вимоги до тез розміщені за покликанням: http://surl.li/rsebk.

5. Стаття – розміщення у науково-методичному журналі «Нова педагогічна думка», що входить до переліку наукових фахових видань України у категорію Б. Вартість публікації матеріалів учасників конференції – 80 грн за одну сторінку. Оплата буде здійснюватися лише після затвердження статті до друку. Про необхідність друкування статті в журналі «Нова педагогічна думка» вказати додатково. Вимоги до публікації розміщені за покликанням: http://surl.li/ppjyn.).

6. Сертифікат учасника конференції.

8. Реєстрація учасників конференції здійснюється до 12 травня 2024 р. за покликанням: https://forms.gle/DBJ891qm7m2PRVWBA

Контактна особа з організаційних питань:

Антонюк Лілія Володимирівна – завідувач лабораторії інноваційної діяльності Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, e-mail: kabidndr@gmail.com, м. тел. 0987685854.

 

 

 

Оргкомітет