Оголошення

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «ОСОБИСТІСТЬ НА ШЛЯХУ ДО ДУХОВНИХ ЦІННОСТЕЙ: ІННОВАЦІЙНА ПРАКТИКА, НАБУТИЙ ДОСВІД»

27-28 січня 2021 року, м. Рівне

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Особистість на шляху до духовних цінностей: інноваційна практика, набутий досвід», яка відбудеться на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та  Рівненського обласного наукового ліцею в м. Рівне Рівненської обласної ради.

Мета конференції: теоретико-методологічне осмислення духовного розвитку особистості та науково-методичне обґрунтування доцільної послідовності виховних впливів духовних цінностей на зростаючу особистість в умовах реалізації Програми «Нова українська школа у поступі до цінностей».

Напрями роботи конференції:

·        Духовні цінності особистості у діяльнісних пріоритетах і процесуальному визначенні ролі виховання в умовах реалізації аксіологічного підходу в освіті.

·        Особистість у вимірі концептуальних моделей та практичних побудов виховання й духовного розвитку особистості.

·        Зростаюча особистість учня Нової української школи у світлі духовних і національних цінностей.

Наукова тематика конференції охоплює важливі проблеми та складові змісту  виховання дітей та учнівської молоді, але не обмежується ними.

У програмі конференціїпроведення тематичних дискусійних платформ  за напрямами роботи конференції та презентація досвіду упровадження Програми «Нова українська школа у поступі до цінностей» учасників експерименту всеукраїнського рівня.

На конференцію запрошуютьсянауковці, викладачі, методисти, керівники закладів освіти, аспіранти, педагоги, студенти, учні, представники громадських організацій та всі зацікавлені проблематикою конференції.

Мови конференції: українська, англійська.

Початок  конференції: 27 січня 2021 р., 11:00.

Форма проведення: онлайн.

 

 Запрошуємо приєднуватися до конференції у Google Meet за покликанням: https://meet.google.com/xav-szgc-uep

УМОВИ УЧАСТІ

1. Онлайн-доповідь, онлайн-виступ - участь у обговоренні за темою і напрямами роботи конференції.

2. Відеовиступ – трансляція відеоролику виступу та розміщення в матеріалах конференції.

3. Тези – включення виступу в програму конференції та розміщення тез обсягом 3-5 друкованих сторінок у збірнику матеріалів конференції.

5.  Наукова стаття – розміщення у науково-методичному журналі «Нова педагогічна думка», що входить до переліку наукових фахових видань України категорії «Б». Вартість публікації матеріалів – 80 грн. за одну сторінку. Оплата буде здійснюватися лише після затвердження статті до друку. Про необхідність друкування статті в журналі «Нова педагогічна думка» вказати додатковоВимоги до публікації розміщені за покликанням: http://roippo.org.ua/activities/redakts/).

6. Сертифікат учасника конференції.

8. Е-реєстрація учасників конференції здійснюється до 25 січня 2021 р. за покликанням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSev5RZ1zZDlEvCiMXAps4DmXwtkrsCSHLZlVoshZu75TqGz6g/viewform

 

 Контактна особа:

Антонюк Лілія Володимирівна – методист кабінету інноваційної діяльності та науково-дослідної роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, e-mailkabidndr@gmail.com, тел.: 0(362)64-96-70, м.тел. 0987685854

Додаток Завантажити


  • 04.01.2021
До списку новин