Оголошення

СТАРТУЄ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ З УСНОГО РАХУНКУ «ПРАНГЛІМІНЕ 2021»

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ закладів загальної середньої освіти, органів управління освітою райдержадміністрацій, виконкомів рад міст обласного значення,  ОТГ,

а, головне – УЧНІВ!

 

Відповідно до «Меморандуму про співпрацю щодо реалізації проєкту «Міксіке в Україні» у рамках освітньої ініціативи естонської освітньої організації OU MIKSIKE між Міністерством освіти і науки України та Естонською освітньою організацією OU MIKSIKE від 08.09.2017 у 2020-2021 н. р. проводиться Національний чемпіонат «Прангліміне 2021» з метою формування в учнів навички усного рахунку.

Чемпіонат проходить в рамках заходів інституту на виконання Указу Президента України №31/2020 «Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні».

Прангліміне – змагання з усного математичного рахунку в режимі онлайн, що проводяться на освітньому сайті Міксіке (http://miksike.net.ua). Для участі в чемпіонаті необхідно бути зареєстрованим на сайті. Турнір проводиться за такими віковими категоріями: 1-3 класи, 4-6 класи, дівчата 7-11 класи, хлопці 7-11 класи, дорослі. Правила участі нижче.

Змагання турніру пройдуть у три етапи відповідно до графіка:

І етап: 7–28 жовтня 2020 року – статичний триатлон 1;

ІІ етап 3–24 листопада 2020 року – статичний триатлон 2;

ІІІ етап 3–21 грудня 2020 року – статичний триатлон 2.

Обласний очний фінал відбудеться у січні 2020 року.

Національний фінал змагань відбудеться у лютому 2021 року.

Проведення міжнародного фіналу заплановано у Вентспілсі (Латвія) орієнтовно в кінці квітня 2021 року.

Просимо поінформувати школярів та вчителів закладів освіти та сприяти їхній участі в чемпіонаті.

ВОДНОЧАС ПРОСИМО ЗВЕРНУТИ УВАГУ!

15 жовтня 2020 року  о 15:00 год відбудеться онлайн-семінар-нарада для методистів районних, міських методичних кабінетів, працівників методичних служб в ОТГ, які відповідають за стан навчання математики та вчителів математики з теми «Інтелектуальні математичні змагання як засіб розвитку здібностей особистості» (на прикладі практичного досвіду реалізації міжнародного чемпіонату з усного рахунку «Прангліміне» естонсько-українського проєкту «Міксіке в Україні».

Семінар-нарада транслюватиметься у прямому етері на платформі YuoTube-каналу інституту за посиланням:  https://www.youtube.com/channel/UCC3glMbFwlhiClauVgyfWfw/live (або ж просто натисніть кнопку «онлайн-трансляція» на головній сторінці сайту інституту чи порталу «Освіта Рівненщини»).

Запрошуємо також взяти участь учителів предметів природничо-математичного циклу!

У разі питань, які виникатимуть після семінару-наради звертатися до співкоординатора проєкту Олександра Галика на e-mail: halik@gymnasia.rv.ua.

 

Обласний координатор проєкту –

проректор із зовнішніх зв’язків

та моніторингу якості освіти

Іван Вєтров

 

 

Правила участі в І етапі Національного чемпіонату «Прангліміне»

Для успішної участі в змаганнях важливо ознайомитись з правилами участі на сторінці Пранглімінe (http://miksike.net.ua/#pranglimine/rules).

Перш, ніж приступити до змагань, перевірте, будь ласка, інформацію про область, район та назву закладу освіти у вашому обліковому записі (після авторизації перейдіть у закладку «мої налаштування»). Збережіть ці зміни.

Після участі в І етапі змінити дані неможливо.

За 20 хвилин потрібно опрацювати всі три етапи поля, кожний учасник має лише ОДНУ СПРОБУ.

Під час змагань у всіх трьох етапах використовуйте лише одне «ім’я користувача», інакше дані про результати різних етапів не потраплять до таблиці.

Рекомендуємо перед початком змагань пройти тренування на відповідній сторінці (Прангліміне/Тренування/Статичний триатлон І).

Учасник може взяти участь у трьох або принаймні в двох етапах.

*Переможці визначаються за двома кращими результатами з трьох можливих.

Поле для змагань міститься у розділі Прангліміне/Змагання/Назва майданчика: «І етап Рівненська обл.»

УВАГА!   Попередьте учасників: не потрібно натискати «завершення», поки не закінчиться час для виконання завдань у триборстві, навіть якщо учасник не може порахувати. Якщо він натисне «завершення», то результат може бути з нулями.

Нагадайте учасникам: краще спочатку виконати всі три завдання, а якщо залишиться час, можна покращити результат там, де є можливість. Інколи учасники починають покращувати всі результати в одному виді, тому їм не вистачає часу на інші.

Триборство триває 20 хвилин. За цей час можна повторити деякі види завдань, в яких учасник прагне покращити свій результат.

НУЛI у змаганні Прангліміне!

Якщо у вас була проблема з’єднання інтернету і ви або учасник отримав нулі за свої спроби у змаганні, то можна анулювати результати і пройти тестування заново. Для цього напишіть листа на адресу: milla@miksike.ee із заголовком листа «Нулі» та повідомте:

1)        з якої ви області;

2)        ваш логін;

3)        результат на даний момент.

Ми надамо вам ще спробу, але тільки в тому випадку, якщо є один або кілька нулів в результаті.

Ми – за чесні змагання!

Шановні учасники! Дуже просимо вас використовувати тільки чесні прийоми змагань. Через некоректну поведінку учасника буде дискваліфіковано!

Бажаємо всім гарних результатів!

  • 30.09.2020
До списку новин