РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

15 травня 2014 року, на базі РОІППО відбулася науково-практична конференція «Шляхи та напрями діяльності шкільних музеїв області з національно-патріотичного виховання учнівської молоді в загальноосвітніх навчальних закладах»

15 травня 2014 року, на базі РОІППО  відбулася науково-практична конференція «Шляхи та напрями діяльності шкільних музеїв області з національно-патріотичного виховання учнівської молоді в загальноосвітніх навчальних закладах»

    У четвер, 15 травня 2014 року, на базі Рівненського обласного краєзнавчого музею з нагоди Міжнародного дня музеїв відбулася науково-практична конференція «Шляхи та напрями діяльності шкільних музеїв області з національно-патріотичного виховання учнівської молоді в загальноосвітніх навчальних закладах».

    До участі в конференції були запрошені методисти районних, міських методичних кабінетів, центрів, що відповідають за діяльність шкільних музеїв, керівники шкільних музеїв, керівники шкільних музеїв, що мають звання «народний», шкільні краєзнавці області.

    З темою «Прагматика музейного виховання в аспекті навчально-виховного простору школи» виступила методист кабінету виховної роботи, позашкільної освіти, захисту прав дитини, дисциплін художньо-естетичного циклу та фізичного виховання РОІППО Мінакова Н.Г.

    Керівники шкільних музеїв Лариса Ничипорук (Тучинська ЗОШ І – ІІІ ступенів Гощанського району), Марія Кравець (Млинівська гуманітарна гімназія), Петро Кононець (Комунальний заклад «Олександрійська загальноосвітня школа-інтернат» Рівненської обласної ради), Ірина Новосад (ЗОШ І-ІІІ ступенів №23 м. Рівного), Алла Місікова (Здолбунівська ЗОШ І – ІІІ ступенів ступенів №5) поділилися досвідом освітніх музейних закладів із розробки та застосування інтерактивних методів музейної педагогіки в формуванні національно-патріотичного виховання учнів.

    З темами «Співпраця обласного краєзнавчого музею та шкільних музеїв області з формування національно-патріотичної свідомості учнівської молоді» та «Організація пошуково-дослідницької діяльності для вивчення «білих плям» історії Великої Вітчизняної війни» виступили Катерина Гавловська, в. о. заввідділу науково-методичної роботи Рівненського обласного краєзнавчого музею та Людмила Шлапак, старший науковий співробітник відділу науково-методичної роботи Рівненського обласного краєзнавчого музею.

    На завершення учасники конференції ознайомились з діяльністю музею історії міліції обласного УМВС в Рівненській області (керівник Бойко О.Ю.).

    Н.Мінакова

  • 16.05.2014
До списку новин