РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

10 квітня 2014 року відбулося засідання «Організація навчально-виховного процесу у підготовчому, першому та другому класах спеціальних шкіл з впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей з особливими потребами у 2014-2015 н.р.»

10 квітня 2014 року відбулося засідання «Організація навчально-виховного процесу у підготовчому, першому та другому класах спеціальних шкіл з впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей з особливими потребами у 2014-2015 н.р.»

     10 квітня 2014 року на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося засідання «круглого столу» для заступників директорів із навчальної роботи та учителів початкових класів спеціальних шкіл-інтернатів з проблеми: «Організація навчально-виховного процесу у підготовчому, першому та другому класах спеціальних шкіл з впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей з особливими потребами у 2014-2015 н.р.».

Матеріали заходу

     У 2014-2015 навчальному році навчання у початковій ланці спеціальної школи починає здійснюватися на основі Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей з особливими потребами (Постанова КМУ №607 від 21.08.13 року). Тому педагоги-дефектологи зі спеціальних шкіл-інтернатів зібралися, щоб обговорити кроки по впровадженню цього стандарту. З особливостями Державного стандарту спеціальної початкової освіти як комплексного нормативного документа, що охоплює зміст освітніх галузей і базовий навчальний план, обов’язковий для всіх типів спеціальних закладів, та шляхами його впровадження в навчальних закладах присутніх познайомила Гузь Н.Л., методист РОІППО. В обговоренні сучасних підходів до реалізації Типових навчальних планів у початковій школі для дітей різних нозологій взяли участь Корнійчук О.І., ЗДНР КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІст.», Кузнецов Б.В., ЗДНР КЗ «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІст.», Горчак Ю.Я., ЗДНР КЗ «Мізоцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІст.», Фесянова Н.М., ЗДНР КЗ «Чудельська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1 І-ІІст.», Українець Є.І., ЗДНР КЗ «Костопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІст.», Давидюк Н.В., ЗДНР КЗ « «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІст. №2». Про психологічний супровід учнів початкових класів під час впровадження Держстандарту початкової загальної освіти для дітей з особливими освітніми потребами розповіли представники НРЦ «Особлива дитина» м.Рівне Кравцова О.В., заступник директора навчально-виховної роботи та Кириленко С.В., практичний психолог. Досвідом по застосуванню інформаційних технологій в роботі з дітьми з особливими потребами поділилась Дмитрук Л.А., ЗДНР КЗ «Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр».

     Під час обговорення були висловлені зауваження і побажання, які лягли в основу методичних рекомендацій по організації навчально-виховного процесу у підготовчому, першому та другому класах спеціальних шкіл з впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей з особливими потребами.

  • 11.04.2014
До списку новин