РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

12 березня 2014 року на базі Рівненської гімназії «Гармонія» відбулась міжвузівська науково-практична конференція «Неперервна освіта як засіб творчого росту вчителя фізики та підвищення його кваліфікації»

 12 березня 2014 року на базі Рівненської гімназії «Гармонія» відбулась міжвузівська науково-практична конференція «Неперервна освіта як засіб творчого росту вчителя фізики та підвищення його кваліфікації»

     12 березня 2014 року на базі Рівненської гімназії «Гармонія» відбулась міжвузівська науково-практична конференція «Неперервна освіта як засіб творчого росту вчителя фізики та підвищення його кваліфікації». У роботі конференції взяли участь проректор із науково-методичної роботи Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Мельник Надія Адамівна, завідувач кафедри методики та змісту освіти РОІППО Лавренчук Володимир Павлович, директор гімназії Пучко Галина Тадеївна. На пленарному засіданні були розглянуті питання наково-методичного супроводу неперервного фахового зростання педагогів, роль діяльнісного підходу у неперервному навчанні фізики, особливості регіональної моделі неперервного підвищення кваліфікації вчителів фізики, проблемні питання освіти дорослих, роль експериментальних досліджень у формуванні пізнавальної діяльності на уроках фізики. Серед виступаючих були науковці вищих учбових закладів Віднічук Микола Антонович, директор інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки Рівненського державного гуманітарного університету,  Тищук Віталій Іванович, завідувач кафедри методики викладання фізики та хімії РДГУ, Галатюк Юрій Михайлович, професор цієї ж кафедри, Рибалко Андрій Володимирович, доцент кафедри фізики Національного університету водного господарства та природокористування, Савош Валентин Олексійович, завідувач відділу фізико-математичних дисциплін Волинського інституту післядипломної освіти, Кобель Григорій Петрович, доцент Східноєвргопейського національного університету імені Лесі Українки та інші. На секційних засіданнях з досвідом роботи поділилися вчителі фізики області – члени науково дослідної лабораторії проблем методики викладання фізики. Як підсумок їхньої роботи в лабораторії було вручення посвідчень про підвищення кваліфікації. З заключним словом і з ухвалою конференції виступив завідувач кабінету природничо-математичних предметів, технологій РОІППО Трофімчук Анатолій Борисович.

  • 13.03.2014
До списку новин