РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Звіт про проведення майстер-класу від автора підручника для вчителів світової літератури ЗНЗ, які у 2013-2014 навчальному році працюють за підручником Ніколенко О.М., Конєва Т.М., Орлова О.В., Зуєнко М.О., Кобзар О.І. «Світова література»

Звіт про проведення майстер-класу від автора підручника для вчителів світової літератури ЗНЗ, які у 2013-2014 навчальному році працюють за підручником Ніколенко О.М., Конєва Т.М., Орлова О.В., Зуєнко М.О., Кобзар О.І. «Світова література»

Звіт
про проведення майстер-класу від автора підручника для вчителів світової літератури ЗНЗ, які у 2013-2014 навчальному році працюють за підручником Ніколенко О.М., Конєва Т.М., Орлова О.В., Зуєнко М.О., Кобзар О.І. «Світова література», 5 клас (видавництво «Грамота», 2013).

У середу, 05 березня 2014 року, на базі Рівненського ОІППО спільно з представником видавництва «Грамота» та автором підручника було проведено майстер-клас від автора підручника з питань методики роботи та навчання за підручником.
У майстер-класі взяли участь: Ірина Валентинівна Яцюк, методист кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Марія Василівна Лавренчук, методист кабінету суспільно-гуманітарних предметів Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Ольга Василівна Орлова, кандидат педагогічних наук, співавтор підручника, Петро Васильович Осколов,  заступник директора видавництва «Грамота», вчителі світової літератури із ЗНЗ Рівненської області (30 чол.), із них 5 вчителів світової літератури, які безпосередньо беруть участь в апробації даного підручника. Окрім цього до участі у майстер-класі було запрошено вчителів світової літератури, які на даний час проходять курси підвищення кваліфікації при РОІППО (15 чол).
Під час майстер-класу розглядалися питання навчання та роботи за підручником, були з’ясовані переваги та недоліки даного підручника, проведено обмін досвідом між автором та вчителями з питань навчання світової літератури, ознайомлено педагогічних працівників із новинками науково-методичної літератури. 
Методичні рекомендації: вчителям, які у 2013-2014 навчальному році працюють за підручником Ніколенко О.М., Конєва Т.М., Орлова О.В., Зуєнко М.О., Кобзар О.І. «Світова література», 5 клас (видавництво «Грамота», 2013):
- Упроваджувати у роботу елементи досвіду від автора підручника;
- досконало пропрацювати критерії роботи із підручником;
- пропагувати досвід авторів майстер-класу серед вчителів світової літератури свого району, міста.

Методист кабінету ЗНО
та моніторингу якості освіти      І.В.Яцюк

05.03.2014

  • 06.03.2014
До списку новин