РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

У середу, 03.08.2022, проведено нараду для персоналу ТЕЦ вступних випробувань до магістратури - МКТ та МТНК

На виконання доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації від 08.07.2022 № дор.74/01-60/22, наказу департаменту освіти і науки Рівненської облдержадміністрації від 02.11.2021 № 36 «Про підготовку й проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень у 2022 році», з метою підготовки до роботи мережі тимчасових екзаменаційних центрів (далі – ТЕЦ) під час основної сесії МКТ, МТНК – 2022 та уточнення організаційних заходів щодо підготовки процедур МКТ, МТНК – 2022 у середу, 03 серпня 2022 року, було проведено інструктивно-методичну нараду в онлайновому режимі. Робота розпочалась о 11:00.

Участь у нараді взяли Ольга Янушевич, заступник директора Львівського РЦОЯО, Степан Хамуляк, начальник начально-методичного відділу Львівського РЦОЯО, працівники кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО, та освітяни, яких планується залучити до виконання обов’язків старших інструкторів ТЕЦ під час проведення вступних випробувань до магістратури за технологією ЗНО у 2022 році – МКТ та МТНК.

Під час наради розглядались загальні питання щодо умов та формату проведення МКТ, МТНК; технічні особливості роботи із спеціальною електронною платформою старшого інструктора МКТ, МТНК у 2022 році. Аналізувалась процедура підготовки та роботи персоналу ТЕЦу в день проведення МКТ та МТНК, зокрема дій старшого інструктора, зокрема щодо особливостей роботи ТЕЦ під час повітряної тривоги, виникнення можливих нестандартних ситуацій. Працівники Львівського РЦОЯО поінформували учасників наради про особливості роботи ТЕЦ під час проведенням основної сесії МКТ, МТНК.

Персоналу ТЕЦ МКТ та МТНК необхідно пройти опитувальник щодо знання процедури на сайті Львівського РЦОЯО.

1.jpg  2.jpg

  • 03.08.2022
До списку новин