РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Про проведення наради щодо підготовки переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014» до участі в ІІІ турі конкурсу

 

     13 лютого на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено нараду за участю голів журі та переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014». У ході наради учасники розглянули питання підготовки переможців до ІІІ етапу.

     Мельник Н.А., проректор із науково-методичної роботи, ознайомила переможців із сучасними вимогами до оформлення конкурсних матеріалів, основну увагу закцентувала на методиці проведення сучасного уроку.

     Із організаційними питаннями щодо підготовки та відправлення конкурсних матеріалів учасників та голів журі ознайомила Башинська А.І., методист кабінету координації методичної роботи та управління навчальними закладами. Голови журі в номінаціях висловили свої зауваження за результатами участі в ІІ турі та розробили рекомендації щодо участі в ІІІ турі конкурсу.

     У ході майстер-класу з теми «Конкурс «Учитель року» очима переможця: враження, досвід, побажання» власним досвідом участі поділилася Кривошеєва Т.В., лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013», вчитель французької мови Рівненської гімназії «Гармонія».

 

  • 13.02.2014
До списку новин