РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства у 2021-2022 навчальному році

       15 січня 2022 року на базі приватного закладу «Дубенська гімназія «Премудрість» пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. За перемогу змагались 41 здобувач освіти закладів загальної середньої освіти області: 9 клас – 14 учнів, 10 клас – 14 учнів, 11 клас – 13 учнів.

       Дякуємо директору Сергію Скороплясу та колективу  приватного закладу «Дубенська гімназія «Премудрість» за створені належні умови для роботи учасникам олімпіади, членам журі та оргкомітету.

       Вітаємо переможців та їх педагогів і бажаємо успіхів у нових стартах та починаннях.

9-ий клас

Олексійчук Станіслав Юрійович

Рівненська гімназія «Гармонія» Рівненської міської ради

1 місце

Мащенко Наталія Володимирівна,

Пилипович Тарас Васильович

Сахнюк Антон Віталійович

Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради

2 місце

Коваль Петро Володимирович

Чорногорський Євгеній Євгенійович

Рівненський академічний ліцей «Престиж» імені Лілії Котовської Рівненської міської ради

2 місце

Пилипчук Тарас Костянтинович

Антонюк Дарина Ігорівна

Олександрійський ліцей Олександрійської сільської ради

3 місце

Гапончук Жанна Володимирівна

Добридник Анастасія Леонідівна

Вараський ліцей № 2 Вараської міської територіальної громади

3 місце

Горегляд Яна Іванівна

Сень Сніжана Тарасівна

Городищенський ліцей Білокриницької сільської ради

3 місце

Левченко Ольга Володимирівна

Назарук Анна Олегівна

Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради

3 місце

Бондарець Олександр Іванович

10-ий клас

Колесова Юлія Петрівна

Бугринський ліцей Бугринської сільської ради

1 місце

Саханчук Володимир Михайлович

Мазур Катерина Вадимівна

Рівненський академічний ліцей «Престиж» імені Лілії Котовської Рівненської міської ради

2 місце

Пилипчук Тарас Костянтинович

Петровський Ілля Вадимович

Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради

2 місце

Прокопчук Сергій Юрійович

Смаглюк Софія Сергіївна

Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради

3 місце

Бондарець Олександр Іванович

Яша Діана Анатоліївна

Сарненський ліцей № 5 Сарненської міської ради

3 місце

Круглик-Іздепська Катерина Олексіївна

Сосинець Анна Володимирівна

Вараський ліцей № 2 Вараської міської територіальної громади

3 місце

Горегляд Яна Іванівна

Рожкевич Таїсія Володимирівна

Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради

3 місце

Кучер Леся Миколаївна

11-ий клас

Тарара Олександра Ярославівна

Рівненський економіко-правовий ліцей Рівненської міської ради

1 місце

Прокопчук Сергій Юрійович

Петрук Оксана Олександрівна

Вараський ліцей № 1 Вараської міської територіальної громади

2 місце

Микулінська Тетяна Данилівна

Коваль Олена Володимирівна

Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради

2 місце

Бондарець Олександр Іванович

Оленченко Микола Сергійович

Костопільський ліцей № 1 ім. Тараса Шевченка Костопільської міської ради

3 місце

Удодік Наталія Антонівна

Луковець Олеся Павлівна

Володимирецький ліцей «Колегіум» Володимирецької селищної ради

3 місце

Дуліпа Мирослава Анатоліївна

Чупринський Максим Вікторович

Костопільський ліцей № 4 Костопільської міської ради

3 місце

Федорова Лариса Олександрівна

Лебідь Валерія Русланівна

Сарненський ліцей № 1 імені Т.Г. Шевченка Сарненської міської ради

3 місце

Никитюк Андрій Олександрович

 

  • 17.01.2022
До списку новин