РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у 2021-2022 навчальному році

      11-12 січня 2022 року на базі Обласного наукового ліцею у м. Рівне пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. За перемогу змагались 50 здобувачів освіти області: по 12 учнів 8-го та 9-го  класів та по 13 учнів 10-го та             11-го класів .

       Дякуємо директору Наталії Сосюк та колективу Обласного наукового ліцею у м. Рівне за створені належні умови для роботи учасникам олімпіади, членам журі та оргкомітету.

       Вітаємо переможців та їх педагогів і бажаємо успіхів у нових стартах та починаннях.

8-ий клас

Мельник Антон Олегович

Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради

1 місце

Кондратюк Богдан Олексійович

Самолюк Іван Миколайович

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької міської ради

2 місце

Паламарчук Юрій Степанович

Єсін Олександр Олександрович

Острозька загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 Острозької міської ради

3 місце

Побережник Ольга Ігорівна

 

9-ий клас

Данилюк Дмитро Олександрович

Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради

1 місце

Рожко Володимир Вікторович

Мисковець Роман Дмитрович

Зорянський ліцей Зорянської сільської ради

2 місце

Боровець Інна Вікторівна

Кір՚янчук Юрій Васильович

Здолбунівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 4 Здолбунівської міської ради

2 місце

Тонковид Оксана Петрівна, Куць Тетяна Іванівна

Волощук Захар Олександрович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 19 «Загальноосвітня школа I-III ступенів-ліцей» Рівненської міської ради

3 місце

Семенчук Юрій Петрович

Наконечний Роман Юрійович

Малотелковицька гімназія Володимирецької селищної ради

3 місце

Новак Іван Адамович

Стельмах Михайло Анатолійович

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької міської ради

3 місце

Паламарчук Юрій Степанович

Шимчук Назар Сергійович

Новомильська загальноосвітня школа I-II ступенів Здолбунівської міської ради

3 місце

Мельничук Олексій Олександрович

10-ий клас

Пивоварчук Віталій Юрійович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради

1 місце

Мазур Андрій Володимирович

Мельник Максим Андрійович

Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради

2 місце

Шемемйко Анатолій Степанович

Вихованець Богдан Іванович

Природничо-математичний ліцей «Елітар» Рівненської міської ради

2 місце

Желюк Надія Дмитрівна

Рибачик Іван Ярославович

Каноницький ліцей Каноницької сільської ради

3 місце

Безушко Олег Андрійович

Гнідець Богдан Ігорович

Здолбунівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 4 Здолбунівської міської ради

3 місце

Тонковид Оксана Петрівна

 

11-ий клас

Грабовський Денис Леонідович

Природничо-математичний ліцей «Елітар» Рівненської міської ради

1 місце

Желюк Надія Дмитрівна, Желюк Олег Миколайович

Капітанюк Максим Андрійович

Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради

2 місце

Рябущиць Іванна Іванівна

Тарасюк Олесь Васильович

Березнівський економіко-гуманітарний ліцей Березнівської міської ради

2 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Хіночек Владислав Васильович

Клеванський ліцей № 2 Клеванської селищної ради

3 місце

Сук Олександр Анатолійович

Смірнов Богдан Дмитрович

Обласний науковий ліцей в м. Рівне Рівненської обласної ради

3 місце

Рожко Володимир Вікторович

Сімаченко Роман Федорович

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької міської ради

3 місце

Паламарчук Юрій Степанович

Пилипчук Андрій Сергійович

Клеванський ліцей № 2 Клеванської селищної ради

3 місце

Сук Олександр Анатолійович

 

  • 13.01.2022
До списку новин