РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Використання цифрових інструментів у педагогічній діяльності вчителя географії

04 січня 2022 року відбувся онлайн-семінар із теми «Використання цифрових інструментів у педагогічній діяльності вчителя географії» за участю вчителів географії закладів загальної середньої освіти Сарненської ОТГ.

Про важливість використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі з географії  розповів Юрій Лис, методист кабінету природничих предметів Рівненського ОІППО.

Про використання цифрових картографічних матеріалів на уроках географії та про можливості електронного кабінету вчителя географії  розповів Дмитро Хижняк, начальник відділу маркетингу ДНВП «Картографія».

Працівники кабінету інформаційно-комунікаційних технологій РОІППО Оксана Тимощук і Оксана Горницька ознайомили учасників заходу з  онлайн інструментами дистанційного навчання. Особлива увага була приділена практичним аспектам по впровадженню освітнього сервісу WEB 2.0 на прикладі використання Learning Apps, створення інтерактивної онлайн-дошки та онлайн-тестів для контролю та оцінювання знань учнів з використанням сервісу Google Forms.

Скр 1.PNG

Скр 2.PNG

Скр 3.PNG

Скр 4.PNG

  • 05.01.2022
До списку новин