РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

24 грудня 2013 року відбувся семінар-практикум із теми «Роль методичних служб у формуванні інформаційно-комунікаційної та медіаосвітної компетентності у системі випереджувальної освіти для сталого розвитку»

24 грудня 2013 року  відбувся семінар-практикум  із теми «Роль методичних служб у формуванні інформаційно-комунікаційної та медіаосвітної компетентності у системі випереджувальної освіти для сталого розвитку»

    24 грудня 2013 року на базі навчальних закладів Корецького району відбувся семінар-практикум для завідувачів районних, міських методичних кабінетів, центрів із теми «Роль методичних служб у формуванні інформаційно-комунікаційної та медіаосвітної компетентності у системі випереджувальної освіти для сталого розвитку».

Програма семінару

    Метою семінару-практикуму було забезпечення науково-методичного супроводу формування інформаційно-комунікаційної та медіаосвітньої компетентності у системі випереджувальної освіти.

    У рамках презентаційного модуля голова Корецької райдержадміністрації, Волинець Михайло Степанович, ознайомив учасників із соціально-економічним розвитком Кореччини: здобутками та перспективами.

    Проректор із науково-методичної роботи Рівненського ОІППО, Мельник Надія Адамівна, висвітлила проблему формування інформаційно-комунікаційної та медіаосвітньої компетентності педагогічних працівників як пріоритетне завдання методичних служб в умовах випереджувальної освіти. Вєтров Іван Васильович, проректор із науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва презентував учасникам семінару віртуальне інформаційно-освітнє середовище педагогічних спільнот як ефективну складову професійного розвитку. Крім того, було закцентовано увагу на інформаційні культурі методичного працівника як інтегральної складової професійної компетентності та особливостях підготовки педагогічних працівників до впровадження нових технологій і методик.

    Учасників семінару ознайомили з експрес-візиткою «Інформаційно-комунікаційні технології на освітянській карті Кореччини», висвітлили питання формування інформаційно-комунікаційної та медіаосвітньої компетентності в системі інноваційного науково-методичного простору району, можливостей інформаційно-комунікаційних технологій в управлінні освітою та проблемами і перспективами розвитку освітньої галузі Кореччини.

    Практичний модуль пройшов на базі Корецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та Великомежиріцького навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня – гімназія». Директор Корецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Остапчук Олена Олександрівна презентувала стратегію управління процесом формування інформаційно-комунікаційних компетенцій у «Школі цінностей». Практичний аспект діяльності заступника директора з навчально-виховної роботи в умовах випереджувальної освіти для сталого розвитку було представлено Мисюк Світланою Борисівною.

    У Великомежиріцькому НВК керівник шкільного музею, Терпелюк Марія Володимирівна, показала можливості використання інформаційно-комунікаційних технологій у роботі шкільного музею. Також на базі даного навчального закладу проведено засідання районної школи новопризначеного педагога-організатора з теми «Удосконалення діяльності педагогів-виховників шляхом упровадження інформаційно-комунікаційних та медіаосвітніх технологій» (Літвинчук Олег Сергійович, методист Корецького методичного кабінету, Консевич Людмила Василівна, керівник РМО педагогів-організаторів).

  • 25.12.2013
До списку новин