РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

ВЕБКОНФЕРЕНЦІЮ РОІППО ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ЗАВЕРШЕНО

Завершено щорічну вебконференцію, яка проходила упродовж 08-10 вересня для педагогічних працівників закладів освіти області з теми «Актуальні питання організації освітнього процесу в закладі освіти в 2021/2022 навчальному році».

Педагогічні працівники закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти активно долучалися до обговорення питань організації освітнього процесу, забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти в закладах ЗСО в новому навчальному році.

Упродовж трьох днів обговорено пріоритети науково-методичної роботи з педагогічними кадрами, сучасні форми професійного розвитку педагогічних працівників Рівненщини, розглянуто низку питань щодо використання інструментарію та умов забезпечення компетентнісного та інших сучасних підходів для планування і організації роботи вчителів,  новацій у діяльності закладів освіти, реалізації творчих проєктів, які допоможуть учням стати конкурентоспроможними.

Розглянуто особливості інтегрованого навчання, використання інноваційних освітніх платформ, нові ролі вчителя та учня, традиційні та нетрадиційні типи та форми уроків, опрацьовано застосування технологій змішаного та дистанційного навчання. Акцентовано увагу на особливостях проведення курсів за вибором та факультативних занять, формуванні наскрізних навичок XXI століття.

Під час вебконференції були висловлені поради щодо реалізації Концепції «Нова українська школа», надані коментарі до змісту нових навчальних та освітніх програм і підручників, що запроваджуються в 2021/2022 навчальному році.

Переглянути виступи спікерів можна за покликанням: https://www.youtube.com/channel/UCC3glMbFwlhiClauVgyfWfw/live або безпосередньо на каналі YouTube «РОІППО».

Матеріали вебконференції розміщенні на вебсайті РОІППО.

Фото 2 день.JPG

Фото 2день.JPG

Фото день 3.JPG

  • 10.09.2021
До списку новин