РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

ЗАВЕРШЕНО ПЕРШИЙ ДЕНЬ ВЕБКОНФЕРЕНЦІї ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ В РІВНЕНСЬКОМУ ОІППО

Завершено перший день вебконференції з теми «Актуальні проблеми організації освітнього процесу в закладі освіти в 2021/2022 навчальному році».

1.png

Відкрила вебконференцію Алла ЧЕРНІЙ, ректор інституту, кандидат політичних наук, доцент, яка привітала всіх учасників та наголосила на важливості професійного розвитку педагогічних і керівних працівників закладів, установ освіти в умовах децентралізації.

Святослав СИДОРУК, начальник управління Державної служби якості освіти в Рівненській області, акцентував увагу на проблемних питаннях, які були виявлені під час проведення інституційних аудитів.

IMG_20210908_115416.jpg

Особливості організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти в умовах компетентнісного навчання розкрила Надія МЕЛЬНИК, проректор з науково-методичної роботи інституту, кандидат педагогічних наук. Під час виступу було підкреслено важливість дотримання нормативних документів із питань освіти та вимог до проведення сучасного уроку.

Із наскрізним упровадженням медіаосвіти в систему загальної середньої освіти ознайомив Іван ВЄТРОВ, проректор із зовнішніх зв’язків і моніторингу якості освіти інституту.

Тетяна ГАВЛІТІНА, проректор з науково-педагогічної роботи інституту, кандидат педагогічних наук, доцент,  висвітлила питання організації інноваційної освітньої діяльності для потреб Нової української школи.

Упродовж першого дня проведення вебконференції працівники інституту також ознайомили її учасників із особливостями профілактики труднощів навчання у дітей з особливостями розвитку на етапі підготовки до школи, організації освітнього процесу в початковій школі, із фізичної культури та предмета «Захист України», акцентували увагу на актуальних питаннях викладання української мови і літератури в закладах загальної середньої освіти в 2021/2022 навчальному році.

Фото 3.jpg

Матеріали вебконференції розміщені на вебсайті РОІППО.

  • 08.09.2021
До списку новин