РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

У четвер, 10.06.2021, було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з біології

У четвер, 10.06.2021, було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з біології      

 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з біології зареєструвалось 4 886 (у 2020 - 4 514, у 2019 - 3 330, у 2018 - 3 554) учасників, для яких працювали 328 аудиторій у 22 пунктах проведення ЗНО (м. Рівне - 9, м. м. Вараш - 2, Дубно - 3, м. Березне - 2, смт. Володимирець - 2, смт. Млинів - 2, смт. Рокитне - 2, м. Сарни - 4), окрім цього обслуговували процедури 22 уповноважених особи УЦОЯО22 керівники пунктів ЗНО та 22 помічники керівників пунктів тестування, 656 інструкторів та 105 чергових; у пунктах працювали 22 медичних працівники, охорону пунктів та контейнерів зубезпечували 22 працівники поліції охорони ГУ НП, зовнішнє патрулювання пунктів здійснювали 22 представники ГУ НП.

      На виконання сертифікаційної роботи з біології відведено 150 хвилин

Зареєстровано 4 886, не прийшли 1812 (37%), писали 3074 (63%).

 

Не було учасників, які б прийшли до пунктів проведення ЗНО без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) та / або сертифіката. Не було зафіксовано випадків, щоб учасника не допустили в пункт тестування у зв'язку з тим, що прийшов після 10:50. У жодного учасника під час допуску до пунктів тестування не було виявлено підвищену температуру та ознак гострого респіраторного захворювання. У персоналу пунктів проведення ЗНО також не було виявлено підвищеної температури тіла чи ознак гострого респіраторного захворювання.

У всіх пунктах проведення тестування з біології були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони ГУ НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП в Рівненській області.

В результаті звернення до медичного працівника в одному з пунктів тестування учасницю ЗНО забрала швидка допомога.

Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками поліції охорони ГУ НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО: жодного учасника не було позбавлено права продовжувати виконання сертифікаційної роботи. 

У жодному пункті не були присутні громадські спостерігачі. В одному пункті був присутній контролер.

Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 22 та забір 22 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів на лінії обробки обробки.

Усі 22 пункти ЗНО з біології були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано в 9 пунктах. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом та учасниками зафіксовано не було.

 

      У із 22 пунктів проведення ЗНО  було зафіксовано  6  нестандартних ситуацій.

 

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з біології будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 25 червня 2021 року.

 

      Для учасників, які з поважних причин не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (ураховуючи день проведення) подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Зразок заяви та перелік документів, які необхідно надати, можна знайти на сайті Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

 

Наступне тестування: у вівторок, 15.06.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з географії.

 

Із завданнями сертифікаційних робіт та правильними відповідями до тестів можна ознайомитися в розділі «ЗНО-2021».

 

Завідувач кабінету ЗНО та

моніторингу якості освіти

Рівненського ОІППО                                                            І.В. ОПОЛЬСЬКИЙ

 

10.06.2021

  • 11.06.2021
До списку новин