РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

У понеділок, 07.06.2021, проведено зовнішнє незалежне оцінювання з фізики

У понеділок, 07.06.2021, було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з фізики.      

 

ДОВІДКОВО: у Рівненській області для виконання сертифікаційної роботи з фізики зареєструвалось 1 119 (у 2020 - 1004, у 2019 - 846, у 2018 - 875) учасників, для яких працювали 75 аудиторій у 5 пунктах проведення ЗНО (м. Рівне - 3, м. Сарни - 2), окрім цього обслуговували процедури 5 уповноважених осіб УЦОЯО5 керівників пунктів ЗНО та 5 помічників, 150 інструкторів та 25 чергових; у пунктах були присутні 5 медичних працівників, охорону пунктів та контейнерів із тестовими матеріалами забезпечували 5 представників ГУ НП поліції охорони, зовні патрулювання здійснювали та стежили за дотриманням соціального дистанціювання 5 представників ГУ НП.

На виконання сертифікаційної роботи з фізики відведено 180 хвилин.

 

Зареєстровано 1 119, не прийшли 302 (27%), писали 817 (73%).

 

Не було учасників, які б прийшли до пунктів проведення ЗНО без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка) та / або сертифіката. Не було зафіксовано випадків, щоб учасника не допустили в пункт тестування у зв'язку з тим, що прийшов після 10:50. У жодного учасника під час допуску до пунктів тестування не було виявлено підвищену температуру та ознак гострого респіраторного захворювання. У персоналу пунктів проведення ЗНО також не було виявлено підвищеної температури тіла чи ознак гострого респіраторного захворювання.

У всіх пунктах проведення тестування з фізики були присутні медичні працівники та охорона (поліція охорони ГУ НП), зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП в Рівненській області.

Учасники не звертались до медичних працівників.

Під час технологічної перерви в пунктах ЗНО працівниками поліції охорони ГУ НП за допомогою металодетектора здійснювався контроль щодо дотримання учасниками процедур ЗНО: жодного учасника не було позбавлено права продовжувати виконання сертифікаційної роботи. 

У жодному пункті не були присутні громадські спостерігачі.

Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку 5 та забір 5 контейнерів із матеріалами, які відправляли до вказаних пунктів на лінії обробки обробки.

Усі 5 пунктів ЗНО з фізики були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв, використання персоналу понад резерв зафіксовано в 4 пунктах. Порушень процедури проведення ЗНО персоналом та учасниками зафіксовано не було.

      У жодному із 5 пунктів проведення ЗНО не було зафіксовано нестандартних ситуацій.

 

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з фізики будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 22 червня 2021 року.

 

      Для учасників, які з поважних причин не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (ураховуючи день проведення) подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Зразок заяви та перелік документів, які необхідно надати, можна знайти на сайті Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

 

Наступне тестування: у четвер, 10.06.2021, буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання з біології.

 

Із завданнями сертифікаційних робіт та правильними відповідями до тестів можна ознайомитися в розділі «ЗНО-2021».

 

Завідувач кабінету ЗНО та

моніторингу якості освіти

Рівненського ОІППО                                                            І.В. ОПОЛЬСЬКИЙ

 

07.06.2021

  • 07.06.2021
До списку новин