РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

«STEM-тиждень – 2021»: учнівська молодь експериментує та досліджує

В межах проведення «STEM-тижня – 2021» у рамках IV Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна – 2021» інститут презентує відеоролики дослідів та експериментів з хімії, біології, фізики та географії, які були підготовлені учнями 5-11 класів закладів освіти Рівненської області для участі в Інтернет-фестивалі відеороликів дослідів та експериментів з природничих предметів.

       Даний фестиваль проходить уже другий рік поспіль. У ньому беруть участь як учні так і вчителі закладів загальної середньої та позашкільної освіти області. Основною метою заходу визначено активізація та стимулювання творчої ініціативи учнівської молоді та вчительської спільноти, упровадження цифрових технологій у процес навчання природничих предметів; створення сприятливих умов для формування креативної особистості, здатної орієнтуватися в сучасному інформаційному та медіа просторі; забезпечення методично-технологічного супроводу формування компетентностей учнів відповідно до їх задатків, здібностей, індивідуальних нахилів, для мотивації до навчання через використання інформаційно-комунікаційних технологій; для стимулювання дослідницької, творчої активності учнів та вчителів.

Відео Інтернет-фестивалю відеороликів дослідів та експериментів з природничих предметів – 2019.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLg74LT7OWveXJzy0B62721YXfAQ_oLpO9

Відео Інтернет-фестивалю відеороликів дослідів та експериментів з природничих предметів – 2020. https://www.youtube.com/playlist?list=PLg74LT7OWveX55wnqa17-6y5piMnEdECl .

Відеороботи, що брали участь у Фестивалі, можуть бути використані в некомерційних цілях: з метою поширення досвіду учасників освітнього процесу, формування в учнів та вчителів предметних компетентностей із дотриманням норм академічної доброчесності та зазначенням автора роботи.

1.png

2.png

  • 01.05.2021
До списку новин