РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Я досліджую Рівненщину

14 квітня 2021 року відбулося онлайн-засідання регіонального інноваційного освітнього проєкту «Я досліджую Рівненщину». Під час засідання Гавлітіна Т.М., проректор з науково-педагогічної роботи закцентувала увагу учасників проєкту на особливостях формування дослідницьких навиків учнів, розвитку дослідницького потенціалу педагогів і школярів для потреб дослідно-орієнтованого навчання в НУШ та організації дослідно-експериментальної роботи в умовах інноваційного освітнього проєкту. Гуцман С.В., науковий керівник проєкту  звернув увагу на використання можливостей природоохоронних зон Рівненщини для дослідження флори і фауни рідного краю та відкриття нових екологічних стежок.

Науковий консультант проєкту Пустовіт Г.П., запропонував досліджувати річки і озера, флору і фауну берегової зони й лісових масивів області та відкрити веб-сторінку на сайті інституту для розміщення комплексних методик дослідження природних ресурсів Рівненщини та матеріалів на допомогу учасникам проєкту.

Розширити базу учасників проєкту та зосередити увагу на інформаційно-методичному забезпеченні дослідження Рівненщини, запропонувала Шагієва Р.Р., консультант дослідження.

Дослідницька активність школярів є важливою складовою освітнього процесу під час якого, розвиваються пізнавальні процеси, набувається соціальний досвід, учні набувають навиків дослідження як універсального способу розвитку та освоєння дійсності.

Запрошуємо усіх зацікавлених долучатися до реалізації проєкту, листи-згоди про участь, просимо надсилати на електронну адресу кабінету інноваційної діяльності та науково-дослідної роботи: kabidndr@gmail.com

Фото 3.png

Фото 4.png

фото 5.png

  • 15.04.2021
До списку новин