РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Використання цифрових інструментів у педагогічній діяльності вчителя географії

14 квітня 2021 року відбувся онлайн-семінар із теми «Використання цифрових інструментів у педагогічній діяльності вчителя географії» за участю вчителів географії закладів загальної середньої освіти  Рівненської області.

Про використання інформаційно – комунікаційних технологій як важливого інструменту реалізації компетентнісного зорієнтованого та діяльнісного підходів у навчанні географії, організацію дистанційного навчання в школі, зокрема використання методів синхронної та асинхронної взаємодії з учнями, розповів Юрій Лис,  методист кабінету природничих предметів Рівненського ОІППО.

Педагогічні працівники кабінету інформаційно-комунікаційних технологій РОІППО Оксана Тимощук і Оксана Горницька ознайомили учасників заходу з  онлайн інструментами дистанційного навчання.

Особлива увага була приділена практичним аспектам організації відеозустрічей з використанням онлайн – середовища Hangouts Meet, створенню інтерактивної онлайн-дошки та онлайн-тестів для контролю та оцінювання знань учнів з використанням сервісу Google Forms. Також учасники семінару навчилися виокремлювати відеофрагменти з аудіо та текстовими нотатками, запитаннями і завданнями до них в Edpuzzle.

 Screenshot_5.png

Screenshot_7.png

  • 15.04.2021
До списку новин