РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

У суботу, 10.04.2021, проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання

КОРОТКО про ПРОВЕДЕННЯ пробного ЗНО-2021: із 4956 учасників до 28 пунктів тестування в Рівненській області не з'явились 206 (4,15%)виконували завдання пробного тесту 4 749 (95,84%)
      Було кілька учасників, яких не допустили до пунктів проведення пробного ЗНО, оскільки вони прийшли без документів, що посвідчують особу (паспорт, ІД-картка).
      У пунктах проведення пробного тестування були присутні медичні працівники, зовні патрулювання забезпечували представники ГУ НП у Рівненській області.
      Під час допуску до пунктів пробного здійснювався температурний скринінг як персоналу, так і учасників.
    У 3 пунктах були присутні 7 громадських спостерігачів, із яких 4 журналісти (телеканал UA: Рівне, ITV).
   Представники Рівненського ОВСЗ здійснили доставку  контейнерів із матеріалами до усіх пунктів пробного ЗНО. 
         Усі 28 пунктів пробного були укомплектовані персоналом, у разі необхідності задіювали резерв (100 осіб), використання персоналу понад резерв зафіксовано у 14 пунктах проведення пробного ЗНО (29 осіб).
         В 11 пунктах пробного здійснювався контроль за процедурою проведення особами, уповноваженими на здійснення контролю від Львівського РЦОЯО.
      Упродовж 12-13 квітня 2021 року триватиме прийом документів від керівників пунктів пробного ЗНО, які працювали на базі закладів освіти у місті Рівне, для тих керівників пунктів пробного, які працювали не на базі закладів освіти міста Рівне, Львівським РЦОЯО буде окремо повідомлено про алгоритм відправки матеріалів.

      Результати виконання пробного тесту зовнішнього незалежного оцінювання учасникам необхідно буде внести до спеціального сервісу визначення результатів в особистому кабінеті з 10 по 14 квітня, після чого результати будуть розміщені на персональних сторінках учасників 16 квітня 2021 року.
   
Висловлюємо подяку всім учасникам та персоналу за роботу!

  • 12.04.2021
До списку новин