РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Комплексний підхід в корекційно-розвитковій роботі з дітьми розладами спектру аутизму

    02 квітня 2021 року з нагоди Міжнародного дня поширення інформації про аутизм було проведено науково-практичний вебінар для педагогічних працівників області, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами «Комплексний підхід в корекційно-розвитковій роботі з дітьми розладами спектру аутизму».

  Метою заходу було ознайомлення громадськості та педагогів, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами, з перебігом та результатами експерименту Всеукраїнського рівня «Науково-методичні засади створення моделі психолого-педагогічної та соціальної реабілітації й інтеграції дітей із загальними розладами розвитку (спектр аутизму)», базовим закладом якого є  КЗ «Клеванська спеціальна школа № 2 І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради.

Черній Алла Леонідівна, ректорка Рівненського ОІППО, кандидатка політичних наук, доцентка звернулась до учасників вебінару із вітальним словом та вручила Диплом управління освіти і науки Рівненської ОДА за ІІ місце в обласному конкурсі-ярмарку педагогічної творчості в номінації «Спеціальна освіта» Ользі Кучерук, учительці початкових класів Клеванської спеціальної школи № 2.

 Директорка КЗ «Клеванська спеціальна школа № 2 І-ІІ ступенів» Завадська Марія Ярославівна розказала про участь педагогів закладу в експерименті.

Про результативність та підтримку експериментальних розробок педагогічних працівників закладу в системі інноваційної освіти розповіла Гавлітіна Тетяна Миколаївна, проректорка з науково-педагогічної роботи Рівненського ОІППО, кандидатка педагогічних наук, доцентка. Колодич Оксана Богданівна, завідувачка Ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти, кандидатка педагогічних наук, доцентка ознайомила учасників із особливостями надання освітніх корекційних послуг дітям із РАС в умовах інклюзивної освіти. Щодо нетрадиційних підходів до надання корекційної допомоги дітям з аутичними розладами розповіла Гузь Наталія Леонідівна, методистка кабінету інноваційної діяльності та науково-дослідної роботи.

Педагогічні працівники  КЗ «Клеванська спеціальна школа № 2 І-ІІ ступенів» Кучерук О.М., Майорова О.М., Ляшук І.О., Загиней Л.К., Шолота В.В. та Годун О.В. презентували форми та методи корекційно-розвиткової роботи, напрацьовані за період участі в експерименті.

 Відеозапис вебінару

Матеріали вебінару.

Слайд1.jpg

  • 05.04.2021
До списку новин