Оголошення

ОБЛАСНИЙ ФІНАЛ ЗМАГАНЬ З УСНОГО РАХУНКУ «ПРАНГЛІМІНЕ 2020»

24 січня 2020 року у приміщенні Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Рівне, вул. В.Чорновола, 74) відбудеться обласний фінал змагань з усного рахунку «Прангліміне 2020». 

 До участі у фіналі запрошуються учасники онлайнового етапу змагань, які продемонстрували найкращі результати у своїх вікових групах згідно зі списком нижче.

Учасники обласного фіналу змагатимуться у п’ятиборстві в шести вікових категоріях: чомучки (1-3 класи), дослідники (4-6 класи), дівчата (7-11 класи), хлопці (7-11 класи), сеньйорити, сеньйори.

Онлайн-реєстрація учасників фіналу за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQ_v7wmAXcze3e3Z0dM4p3BHyf0vSCrs07hDrVgPrCvdNGFQ/viewform?vc=0&c=0&w=1 до 18 січня 2020 року.

Очна реєстрація учасників фіналу у день змагань з 09:00 до 09:50 год. Урочисте відкриття о 10:00 год.

Прохання інформацію довести до відома учасників згідно із додатком.

Список

учасників обласного фіналу з усного рахунку «Прангліміне 2020»

 

1-3 класи

Поліна Мельник

Дубровицький р-н

Велюнський НВК ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ

3 клас

Іван Миронов

Дубенський р-н

Тростянецький НВК

2 клас

Вероніка Онищук

Дубенський р-н

Тростянецький НВК

2 клас

Дарина Гусарук

Дубенський р-н

Тростянецький НВК

2 клас

Роман Климюк

Дубенський р-н

Тростянецький НВК

2 клас

Дарина Степанюк

Дубенський р-н

Тростянецький НВК

2 клас

Артем Петрина

Володимирецький р-н

Володимирецька ЗОШ №1

1 клас

4-6 класи

Андрій Чандик

Здолбунівський р-н

Здолбунівська ЗОШ №7

4 клас

Софія Максімова

Гощанський р-н

Гощанська гімназія

5 клас

Ярослав Панасюк

Здолбунівський р-н

Здолбунівська ЗОШ №4

6 клас

Наталія Васюк

Дубенський р-н

Княгининська ЗОШ І-ІІІ ст.

6 клас

Володимир Долишній

Дубенський р-н

Здовбицька ЗОШ І-ІІ ст.

4 клас

Назар Піщук

Здолбунівський р-н

Здолбунівська гімназія

6 клас

7-11 класи (дівчата)

Вероніка Радчук

Дубенський р-н

Плосківська ЗОШ І-ІІ ст.

7 клас

Олександра Вискрибенцева

Зарічненський р-н

Морочненська ЗОШ І-ІІІ ст.

10 клас

Іванна Мартяк

Дубенський р-н

Плосківська ЗОШ І-ІІ ст.

8 клас

Христина Хомедюк

Дубенський р-н

Плосківська ЗОШ І-ІІ ст.

9 клас

Ліза Гагуха

Здолбунівський р-н

Новосілківський НВК

7 клас

Дарина Волянюк

Здолбунівський р-н

Новосілківський НВК

7 клас

 7-11 класи (хлопці)

Дмитрій Бокій

Рівненський р-н

Зорянський НВК школа-гімназія

9 клас

Іван Дученко

Здолбунівський р-н

Здолбунівська гімназія

7 клас

Вова Грищук

м.Рівне

Рівненський природничо-математичний ліцей Елітар

11 клас

Микола Остапчук

Здолбунівський р-н

Новосілківський НВК

8 клас

Іван Шкуратюк

м.Рівне

Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар»

11 клас

Діма Давидюк

Здолбунівський р-н

Новосілківський НВК

8 клас

Роланд Куцеба

Дубенський р-н

Плосківська ЗОШ І-ІІ ст.

7 клас

Сеньйорити

Надія Талько

Дубенський р-н

Плосківська ЗОШ І-ІІ ст.

Дорослий

Світлана Галик

Здолбунівський р-н

Здолбунівська ЗОШ № 7

Учитель

Олена Мартяк

Дубенський р-н

Плосківська ЗОШ І-ІІ ст.

Учитель

Ольга Вискрибенцева

Зарічненський р-н

Прикладницька I-III cт.

Дорослий

Валентина Пешко

Здолбунівський р-н

Новосілківський НВК

Учитель

Алла Андрійчук

Дубенський р-н

Здовбицька ЗОШ І-ІІ ст.

Дорослий

Сеньйори

Сергій Матеюк

Здолбунівський р-н

Здолбунівська гімназія

Дорослий

Олександр Галик

Здолбунівський р-н

Здолбунівська гімназія

Учитель

Михайло Маринич

Рокитнівський р-н

Томашгородська ЗОШ І-ІІ ст. № 3

Учитель

  • 10.01.2020
До списку новин