Новини інституту

Інновація дистанційної практиці на Рівненщині

Із 31 березня по 31 жовтня 2014 року при Університеті менеджменту освіти НАПН України відбувалося навчання методичних працівників районних, міських методичних кабінетів за напрямом «Методисти РМК – організатори дистанційного навчання»
  • 03.11.2014
Читати далі

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ В ДІЯЛЬНОСТІ СОЦІАЛЬНОГО ПЕДАГОГА

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ В ДІЯЛЬНОСТІ  СОЦІАЛЬНОГО ПЕДАГОГА
30-31 жовтня 2014 року на базі Рокитнівської ЗОШ І – ІІІ ст. №3 відбулося шосте засідання обласної Школи професійного зростання соціального педагога з теми «Формування професійних компетентностей учнів старшої школи як один із видів діяльності соціального педагога загальноосвітнього навчального закладу». У засіданні взяли участь 15 соціальних педагогів загальноосвітніх шкіл районів та міст і 6 соціальних педагогів спеціальних шкіл-інтернатів.
  • 03.11.2014
Читати далі

«Формування готовності педагогічних працівників до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання»

27 – 31 жовтня 2014 року на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 22.10.14 за №1_9-546 у режимі Інтернет-конференції проводилась Всеукраїнська науково-практична конференція із теми «Формування готовності педагогічних працівників до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання» з метою охоплення інклюзивним навчанням дітей з особливими освітніми потребами.
  • 03.11.2014
Читати далі

Інклюзивне навчання в умовах ЗНЗ

30 – 31 жовтня 2014 року на базі управління освіти, молоді та спорту Острозької райдержадміністрації та відділу освіти виконкому Острозької міської ради відбувся науково-практичний семінар для методистів української мови і літератури районних, міських методичних кабінетів, центрів із теми "Підготовка вчителя-словесника до інклюзивного навчання в умовах реалізації Концепції розвитку інклюзивної освіти". У семінарі взяли участь представники всіх районів та міст, за винятком Корецького....
  • 03.11.2014
Читати далі