Новини інституту

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ В ДІЯЛЬНОСТІ СОЦІАЛЬНОГО ПЕДАГОГА

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ В ДІЯЛЬНОСТІ  СОЦІАЛЬНОГО ПЕДАГОГА
30-31 жовтня 2014 року на базі Рокитнівської ЗОШ І – ІІІ ст. №3 відбулося шосте засідання обласної Школи професійного зростання соціального педагога з теми «Формування професійних компетентностей учнів старшої школи як один із видів діяльності соціального педагога загальноосвітнього навчального закладу». У засіданні взяли участь 15 соціальних педагогів загальноосвітніх шкіл районів та міст і 6 соціальних педагогів спеціальних шкіл-інтернатів.
  • 03.11.2014
Читати далі

«Формування готовності педагогічних працівників до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання»

27 – 31 жовтня 2014 року на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 22.10.14 за №1_9-546 у режимі Інтернет-конференції проводилась Всеукраїнська науково-практична конференція із теми «Формування готовності педагогічних працівників до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання» з метою охоплення інклюзивним навчанням дітей з особливими освітніми потребами.
  • 03.11.2014
Читати далі

Інклюзивне навчання в умовах ЗНЗ

30 – 31 жовтня 2014 року на базі управління освіти, молоді та спорту Острозької райдержадміністрації та відділу освіти виконкому Острозької міської ради відбувся науково-практичний семінар для методистів української мови і літератури районних, міських методичних кабінетів, центрів із теми "Підготовка вчителя-словесника до інклюзивного навчання в умовах реалізації Концепції розвитку інклюзивної освіти". У семінарі взяли участь представники всіх районів та міст, за винятком Корецького....
  • 03.11.2014
Читати далі