Новини інституту

21 листопада 2013 року відбулось засідання авторської творчої майстерні вчителів основ здоров'я.

            21 листопада 2013 року на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулось засідання авторської творчої майстерні вчителів основ здоров'я.


 

  • 22.11.2013
Читати далі

21 листопада 2013 року відбувся навчальний семінар «Уроки сталого розвитку: як організувати позакласну роботу учнів основної школи»

21 листопада 2013 року відбувся навчальний семінар  «Уроки сталого розвитку: як організувати позакласну роботу учнів основної школи»

21 листопада 2013 року відбувся навчальний семінар для класних керівників  5-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів області за проектом «Освіта для сталого розвитку в дії» з теми «Уроки сталого розвитку: як організувати позакласну роботу учнів основної школи»

  • 22.11.2013
Читати далі

21 листопада 2013 року відбувся семінар з теми «Система роботи гімназій, ліцеїв, колегіумів з обдарованими дітьми»

21 листопада 2013 року відбувся  семінар з теми «Система роботи гімназій, ліцеїв, колегіумів з обдарованими дітьми»

21 листопада 2013 року у м. Дубно кабінетом обдарованої дитини Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти спільно з методичним кабінетом при управлінні сім’ї, молоді та спорту Дубенської міської ради на базі Дубенського НВК «школа-гімназія» проведено семінар для методистів районних, міських методичних кабінетів, центрів, відповідальних за роботу з обдарованими учнями, з теми «Система роботи гімназій, ліцеїв, колегіумів з обдарованими дітьми».

...

  • 22.11.2013
Читати далі

19 листопада 2013 року відбулося підписання угоди про співпрацю між Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та Національним університетом водного господарства та природокористування

19 листопада 2013 року відбулося підписання угоди про співпрацю між Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та Національним університетом водного господарства та природокористування

19 листопада 2013 року відбулося підписання угоди про співпрацю між Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та Національним університетом водного господарства та природокористування в. о. ректора Андрієм Лавренчуком та в. о. ректора Миколою Корецьким.

 

Передувало підписанню проведення «круглого столу» ректоратів обох закладів, метою якого було виробити оптимальні форми роботи та шляхи співпраці.

Обговорювалися  теми економічної освіти для регіонального...

  • 20.11.2013
Читати далі

14 - 15 листопада 2013 року відбувся науково-практичний семінар «Організація читацької діяльності школярів на особистісно зорієнтованому уроці української літератури в умовах реалізації Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти»

14 - 15 листопада 2013 року  відбувся науково-практичний семінар «Організація читацької діяльності школярів на особистісно зорієнтованому уроці української літератури в умовах реалізації Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти»

14 - 15 листопада 2013 року на базі відділу освіти Гощанської райдержадміністрації та комунальної установи "Гощанський районний методичний кабінет" відбувся науково-практичний семінар «Організація читацької діяльності школярів на особистісно зорієнтованому уроці української літератури в умовах реалізації Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти» для методистів української мови і літератури відділів (управлінь) освіти.

  • 18.11.2013
Читати далі