Новини інституту

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії у 2019-2020 навчальному році

 

 

 

 

 

 

    11 лютого 2020 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – спеціалізована спортивна школа» № 26  пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. За перемогу змагались 108 учнів закладів освіти області: 29 учнів 8-го класу,

27 учнів 9-го класу, 23 десятикласники та 29 учнів 11 класу.

 

       Найкращі результати показали учні  закладів освіти Сарненського району (6 призових місць),
м. Рівне, Володимирецького та Здолбунівського районів –  по 5 призових місць, Березнівського, Костопільського та м. Вараш – по 4 призових місця, Дубровицького, Млинівського Радивилівського, Рокитнівського районів – по 3 призових місця.

 

        Найбільше переможців підготували педагоги:  Юсковець Тамара Василівна ( 4), по 3 переможці мають Талах Світлана Григорівна, Тітечко Світлана Євстафіївна та Гнатюк Вікторія  Володимирівна, по 2 переможці – Трохимчук Наталія Андріївна, Рибачик Марина Павлівна,  Дащук Марія Яківна, Дащук Лілія Степанівна, Дворак Юлія Миколаївна та Грицюк Валентина Григорівна.

 

Переможці олімпіади:

 

 

 

8-ий клас

 

 

 

 

Бихалець Андрій Юрійович

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

1 місце

Семенюк Тетяна Федорівна

 

Городецький Дмитро В'ячеславович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

1 місце

Дащук Марія Яківна, Дащук Лілія Степанівна

 

Буднік Ілля Вікторович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Отрода Василь Зіновійович

 

Палій Олександр Юрійович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради

2 місце

Талах Світлана Григорівна

 

Яцишина Анна Іванівна

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

2 місце

Шепелюк Надія Ульянівна

 

Рогашко Ірина Олександрівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

2 місце

Демидюк Лариса Анатоліївна

 

Рибачик Іван Ярославович

Каноницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

3 місце

Рибачик Марина Павлівна

 

Придюк Любомир Олександрович

Дубровицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 Дубровицької районної ради

3 місце

Абрамович Ніна Миколаївна

 

Стаднік Іван Миколайович

Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» імені Т. Г. Шевченка Сарненської районної ради

3 місце

Белеля Роза Василівна

 

Рублюк Микола Олександрович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

3 місце

Юсковець Тамара Василівна

 

Бричка Михайло Олегович

Масевицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради

3 місце

Трохимчук Наталія Андріївна

 

Данильчук Іван Ігорович

Мнишинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Гощанської районної ради

3 місце

Калюжна Ірина Миколаївна

 

Шульгач Олександр Євгенович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради

3 місце

Мотузко Ольга Василівна

 

Крока Дмитро Миколайович

Жалинська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Костопільської районної ради

3 місце

Крока Микола Миколайович

 

Рудюк Дарина Анатоліївна

навчально-виховний комплекс «Межиріцька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» Острозької районної ради

3 місце

Тазарачева Катерина Степанівна

 

9-ий клас

 

 

 

 

Лотоцький Євгеній Максимович

Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

1 місце

Парфенюк Ольга Володимирівна, Онищук Тарас Володимирович

 

Ратич Анна Павлівна

Сарненська гімназія Сарненської районної ради

1 місце

Тітечко Світлана Євстафіївна

 

Нестерчук Марія Леонідівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради

2 місце

Талах Світлана Григорівна

 

Мельник Владислава Павлівна

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

2 місце

Гнатюк Вікторія Володимирівна

 

Радько Анна Юріївна

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22 Рівненської міської ради

2 місце

Устимчук Олена Валентинівна

 

Полюхович Ярина Сергіївна

Серницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради

2 місце

Клімович Віра Миколаївна

 

Зарченко Тарас Валерійович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей» Рокитнівської районної ради

2 місце

Хмельовський Юрій Леонідович

 

Семенчук Любомир Валентинович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

3 місце

Юсковець Тамара Василівна

 

Наконечний Дмитро Альбінович

Сарненський ліцей № 2 Сарненської районної ради

3 місце

Шапірко Наталія Степанівна

 

Жулавнік  Анастасія Сергіївна

Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненської районної ради

3 місце

Ключко Світлана Володимирівна

 

Євпат Христина Петрівна

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

3 місце

Марчук Олена Володимирівна

 

Приленська Карина Богданівна

Володимирецька загальноосвітня школа
І – ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

3 місце

Бедик Лариса Сергіївна

 

Вараницька Мирослава Ігорівна

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

3 місце

Овчарук Катерина Олександрівна

 

Бороденко Роман Андрійович

Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Дубенської міської ради

3 місце

Шароватова Тетяна Миколаївна

 

10-ий клас

 

 

 

 

Мордас Наталія Петрівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

1 місце

Воробей Володимир Іванович

 

Міщеня Володимир Володимирович

Сарненська гімназія Сарненської районної ради

1 місце

Шепель Тамара Степанівна

 

Шевченко Олександр Володимирович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Дубенської міської ради

2 місце

Клигіна Валентина Іванівна, Малюта Світлана Андріївна

 

Крока Назарій Миколайович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

2 місце

Юсковець Тамара Василівна

 

Стельмах Дмитро Юрійович

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

2 місце

Покотило Людмила Федорівна

 

Зварич Дмитро Богданович

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 27 Рівненської міської ради

2 місце

Дяченко Галина Миколаївна

 

Мельник Антон Анатолійович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

3 місце

Дащук Марія Яківна, Дащук Лілія Степанівна

 

Лановейчик Софія Андріївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

3 місце

Гнатюк Вікторія Володимирівна

 

Гладун Роман Олександрович

Опорний заклад «Крупецька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Крупецької сільської ради Радивилівського району

3 місце

Маєвський Василь Олександрович

 

Степанович Юлія Михайлівна

Сварицевицький опорний заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Дубровицької районної ради

3 місце

Грицюк Валентина Григорівна

 

Ключко Дмитро Сергійович

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Здолбунівської районної ради

3 місце

Юркова Тетяна Геннадіївна

 

Оленик Дарина Олександрівна

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради

3 місце

Талах Світлана Григорівна

 

11-ий клас

 

 

 

 

Марценковський Ілля Володимирович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа  І – ІІ ступенів» Березнівської районної ради

1 місце

Юсковець Тамара Василівна

 

Янелло Лариса Станіславівна

Сарненська гімназія Сарненської районної ради

1 місце

Тітечко Світлана Євстафіївна

 

Рибачик Анастасія Ярославівна

Каноницька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

2 місце

Рибачик Марина Павлівна

 

Лепський Максим Сергійович

Рівненський академічний ліцей «Престиж» імені Лілії Котовської Рівненської міської ради

2 місце

Олексійчук Галина Іванівна

 

Головчук Сергій Петрович

Довгалівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Крупецької сільської ради Радивилівського району

2 місце

Дудій Катерина Ананіївна

 

Бережний Олександр Едуардович

Великолюбаська загальноосвітня школа
І – ІІІ ступенів Костопільської районної ради

2 місце

Дмитрук Оксана Василівна

 

Племянник Дмитро Михайлович

Здолбунівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

2 місце

Гнатюк Вікторія Володимирівна

 

Братащук Василина Петрівна

Козинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів-колегіум» Козинської сільської ради Радивилівського району

3 місце

Сова Степан Семенович

 

Станков Артем Віталійович

Сарненська гімназія Сарненської районної ради

3 місце

Тітечко Світлана Євстафіївна

 

Адамчук Ілля Іванович

Селецький заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів імені О. Ващишина Дубровицької районної ради

3 місце

Дворак Юлія Миколаївна

 

Торгун Даниїл Юрійович

Рівненська спеціалізована школа І – ІІІ ступенів «Центр надії» імені Надії Маринович Рівненської міської ради

3 місце

Юшкевич Віктор Іванович

 

Берташ Наталія Вячеславівна

Масевицька загальноосвітня школа І  – ІІІ ступенів Рокитнівської районної ради

3 місце

Трохимчук Наталія Андріївна

 

Радчик Катерина Сергіївна

Малостидинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Костопільської районної ради

3 місце

Шилюк Ростислав Іванович

 

Фаберський Андрій Володимирович

Смордвівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Бокіймівської сільської ради Млинівського району

3 місце

Козлюк Світлана Ананіївна

 

Талах Владислав Юрійович

Вараська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3 місце

Колодій Лариса Андріївна

 

Наконечний Ілля Андрійович

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ – ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

3 місце

Дащук Марія Яківна, Дащук Лілія Степанівна

  • 13.02.2020
До списку новин