Новини інституту

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови у 2019-2020 навчальному році

       10 лютого 2020 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови. За перемогу змагались 17 учнів закладів освіти  Демидівського,  Костопільського, Млинівського районів та міста Рівне: 7 учнів 9-го класу, 5 десятикласників та 5 учнів 11 класу.

      Три переможці олімпіади підготувала Лукомська Валентина Вікторівна, по два переможці підготували Жук Лілія Романівна та Кривошеєва Тетяна Володимирівна.

Переможці олімпіади:

9-ий клас

Вараницька Мирослава Ігорівна

Опорний заклад Демидівський ліцей Демидівської селищної ради

1 місце

Пащук Олександра Володимирівна

Мазепа Софія Миколаївна

Рівненська гімназія «Гармонія» Рівненської міської ради

2 місце

Кривошеєва Тетяна Володимирівна

Новик Ольга Ярославівна

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 13 Рівненської міської ради

3 місце

Ужинська Тетяна Павлівна

Гнатюк Марія Володимирівна

Бокіймівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Бокіймівської сільської ради Млинівського району

3 місце

Зозуля Лариса Василівна

10-ий клас

Власюк Олександра Олегівна

Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради

1 місце

Жук Лілія Романівна

Кривицька Карина Ігорівна

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 13 Рівненської міської ради

2 місце

Селінова Євгенія Миколаївна

Андрощук Станіслав Олександрович

Млинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради

3 місце

Хвас Ніна Володимирівна

Тук Анастасія Романівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Гасяк Світлана Анатоліївна

Товарницька Галина Романівна

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка» Костопільської районної ради

3 місце

Лукомська Валентина Вікторівна

11-ий клас

Стасюк Ілля Олександрович

Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради

1 місце

Жук Лілія Романівна

Пакарець Катерина Вікторівна

Рівненська гімназія «Гармонія» Рівненської міської ради

2 місце

Кривошеєва Тетяна Володимирівна

Островська Мар'яна Володимирівна

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка» Костопільської районної ради

2 місце

Лукомська Валентина Вікторівна

Швець Юлія Дмитрівна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І – ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

3 місце

Стасюк Оксана Петрівна

Кірноз Костянтин Андрійович

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка» Костопільської районної ради

3 місце

Лукомська Валентина Вікторівна

 

  • 12.02.2020
До списку новин