Новини інституту

Ювілейні гостини з нагоди 80-річчя Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти


7 лютого 2020 року в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулися урочисті гостини з нагоди 80-річчя від часу заснування закладу. Це вагома дата в житті інституту, оскільки за цей час не одне покоління кваліфікованих фахівців докладало багато знань і вмінь, втілювало власні надбання, щоб ствердити імідж закладу, виплекати та зростити високоосвічених освітян Рівненщини. Це було справжнє свято для працівників інституту та гостей, які прийшли розділити радість ювілейної дати.

Із напутнім словом звернувся до присутніх і благословив на майбутні добрі починання й звершення Владика Іларіон, Архиєпископ Рівненський та Острозький, заступник голови Управління зовнішніх церковних зв'язків Православної церкви України. Владика наголосив на важливості освіти в житті кожного з нас, оскільки храм науки є другим після храму Божого.

DSC_0454.JPG

Учасників гостин урочисто привітала ректор інституту, кандидат політичних наук, доцент Алла Леонідівна Черній. Колектив інституту сьогодні, наголосила промовець, – це професіонали своєї справи, досвідчені та ініціативні науково-педагогічні працівники, які  здійснюють підвищення кваліфікації, науково-методичний супровід педагогічних працівників закладів освіти та науково-методичних установ області, тісно співпрацюють з вітчизняними та міжнародними науковими установами, освітніми закладами та установами, забезпечують організацію і проведення професійних конкурсів, учнівських олімпіад і турнірів, здійснюють інформаційно-методичний супровід процедур ЗНО, сертифікацію педагогічних працівників, проводять міжнародні та національні моніторингові дослідження якості освіти, експертизу програм та підручників, науково-дослідницьку роботу, беруть участь в інноваційних проектах та програмах, упроваджують інклюзивну освіту на базі новоствореного Ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти, забезпечують випуск фахового науково-методичного журналу "Нова педагогічна думка".

DSC_0238.JPG

На адресу ювілярів звучало багато теплих слів від Олександра Данильчука, голови Рівненської обласної ради, яка є засновником інституту, надійним його партнером, помічником у всіх починаннях. Олександр Юрійович  відзначив, що інститут завжди був в авангарді освітніх реформ, дбав про підготовку кваліфікованих педагогів, адже саме від них значною мірою залежить, якою завтра буде наша держава. За багаторічну сумлінну працю, значні трудові здобутки, високий професіоналізм та з нагоди 80-річчя голова обласної ради вручив працівникам інституту цінні подарунки, почесні грамоти і подяки.

DSC_0315.JPG

Із вітальним словом до колективу інституту звернувся перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Подолін. Наголосивши на інноваційних змінах у суспільстві, запевнив у підтримці в освітніх реформах, побажав подальшого розвитку, професійного зростання, креативності, успіхів у розбудові Нової української школи і вручив цінні подарунки від Рівненської обласної державної адміністрації.

DSC_0486.JPG

Про тісну співпрацю з інститутом та важливість упровадження ідей Нової української школи в закладах загальної середньої освіти області говорив у вітальному слові начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Григорій Таргонський. Інститут, підкреслив Григорій Миколайович, сьогодні має великий потенціал і має бути на порядок вищим за вчителя, щоб бути успішним на ринку освітніх послуг. За вагомі досягнення у справі розбудови освіти Рівненщини Таргонський Г.М. нагородив працівників Рівненського ОІППО почесними грамотами управління освіти і науки Рівненської ОДА.

DSC_0500.JPG

Питання професійної підготовки вчителя, його ролі в становленні та процвітанні країни стало ключовим у виступі міського голови Рівного Володимира Хомка, який побажав науково-педагогічним та педагогічним працівникам РОІППО бути успішними, конкурентоздатними на ринку освітніх послуг.

DSC_0281.JPG

Із побажаннями відповідати вимогам часу, коли на ринку освітніх послуг з'явилося немало конкурентів, залишатися флагманом освіти області, спільно дбати про школу та вчителя звернулися Сергій Свисталюк, заступник голови Рівненської обласної ради, депутати обласної ради Світлана Богатирчук-Кривко, Людмила Мариніна, Владислав Сухляк.

DSC_0582.JPG

До побажань успіхів у роботі та співпраці, бути надійним партнером у забезпеченні якості освіти долучилися Святослав Сидорук, начальник управління Державної служби якості освіти в Рівненській області, та Галина Тригубець, заступник начальника, начальник відділу інституційного аудиту; Віктор Мисан, заступник директора з навчальної роботи КЗ "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів", к. п. н., заслужений учитель України; Ірина Первушевська, директор Рівненського міського Палацу дітей та молоді; Петро Кралюк, доктор філософських наук, заслужений діяч науки і техніки України, професор, Національного університету «Острозька академія», філософ, письменник, публіцист; Жанна Фалко, директор Клеванської спеціальної загальноосвітньої школи–інтернат №1, Булига Олександр, директор Рівненського обласного краєзнавчого музею, Микола Орешко, директор Рівненської обласної філармонії, Ярослав Сверлюк, директор Інституту мистецтв РДГУ.

DSC_0650.JPG

DSC_0645.JPG

Гості та учасники свята мали нагоду «перегорнути сторінки» становлення й розвитку інституту, згадати подвижників освітянської ниви Рівненщини, осягнути й осмислити нинішні досягнення колективу шляхом перегляду відеофільму «РОІППО: досвід та перспективи розвитку».

На шести тематичних локаціях учасникам гостин презентувалися досягнення колективу у співпраці з науковцями та педагогами області, українськими та міжнародними установами.

Незабутні враження, позитивні емоції та святковий настрій подарували присутнім номери у виконанні Народного ансамблю "Калинонька" Глинського навчально-виховного комплексу Здолбунівського району (художній керівник Валентина Третяк), Народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль "Козацька рада" Млинівського центру дозвілля (художній керівник Ярослав Савонюк), вихованці та капела бандуристів "Струни вічності" Олександрійської спеціалізованої мистецької школи-інтернату І–ІІІ ступенів (художній керівник Ірина Горбатюк).

DSC_0286.JPG

DSC_0599.JPG

DSC_0644.JPG

DSC_0482.JPG

Це було свято творчих досягнень працівників інституту у співпраці з колегами області, України та світу, нагода порадіти здобуткам і поговорити з друзями про  майбутні кроки на шляху становлення Нової української школи.


  • 07.02.2020
До списку новин