Новини інституту

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технологій) у 2019-2020 навчальному році (хлопці)

      15-16 січня 2020 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 11 та  Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 18 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологй) для юнаків. За перемогу змагались 21 учень 9 класу та 22 учні 11 класу закладів освіти області.

       Найкращі результати показали команди Гощанського району - 3 переможці, Володимирецького, Млинівського, Радивилівського, Рокитнівського, Сарненського  районів, м. Рівне та комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" - по 2 переможці.

     По 2 призери підготували педагоги Якимчук Юрій Сильвестрович, Золотов Володимир Павловичта та Захарчук Олександр Петрович.

Переможці олімпіади:

9-ий клас

Кожевніков Антоній Олександрович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей" імені П. Г. Стрижака Радивилівської міської ради

1 місце

Вознюк Сергій Мефодійович

Козаченко Максим Олегович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" Рокитнівської районної ради

1 місце

Золотов Володимир Павлович

Гірняк Олександр Валерійович

Уїздецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Острожецької сільської ради Млинівського району

2 місце

Циганюк Леонід Аркадійович

Мордас Олександр Русланович

Великожолудський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради Рівненської області

2 місце

Якимчук Юрій Сильвестрович

Крутій Владислав Володимирович

Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей» Бугринської сільської ради Гощанського району

2 місце

Крутій Володимир Анатолійович

Корнієвський Іван Леонідович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

2 місце

Захарчук Олександр Петрович

Шерстюк Максим Олександрович

Сарненський навчально-виховний комплекс " Школа - колегіум" ім. Т.Г.Шевченка Сарненської районної ради

3 місце

Аврамишин Анатолій Олександрович

Ящук Володимир Віталійович

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Рівненської міської ради

3 місце

Кроль Олег Олександрович

Бокієв Володимир Володимирович

Опорний заклад Балашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Березнівської районої ради

3 місце

Журавель Микола Андрійович

Шевчук Віталій Русланович

Курозванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гощанської районної ради

3 місце

Клубук Іван Васильович

Апончук Олег Русланович

Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3 місце

Проневич Віталій Миколайович

11-ий клас

Кибукевич Дмитро Федорович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія" Рокитнівської районної ради

1 місце

Золотов Володимир Павлович

Новак Юрій Андрійович

Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей» № 19 Рівненської міської ради

1 місце

Остроголов Юрій Пилипович

Перета Андрій Богданович

Повчанський ліцей Повчанської сільської ради Дубенського району

2 місце

Шнирук Вікторія Михайлівна

Фурманець Назар Степанович

Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Млинівської селищної ради

2 місце

Варійчук Микола Васильович

Усік Руслан Андрійович

Квасилівський навчально-виховний комплекс “школа-ліцей” Рівненської районної ради

2 місце

Момоток Юрій Володимирович

Петролюк Дмитро Сергійович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

2 місце

Коханець Володимир Анатолійович

Горбатюк Максим Васильович

навчально-виховний комплекс "Сіянцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Острозької районної ради

3 місце

Ковальчук Іван Костянтинович

Стрельчук Ярослав Вікторович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

3 місце

Захарчук Олександр Петрович

Чорний Микола Сергійович

Тучинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Гощанської районної ради

3 місце

Галайчук Михайло Михайлович

Мордас Павло Анатолійович

Великожолудський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради Рівненської області

3 місце

Якимчук Юрій Сильвестрович

Хрящевський Віталій Вікторович

Великовербченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кричильської сільської ради Сарненського району

3 місце

Оласюк Сергій Миколайович, Климець Іван Миколайович

Заєць Ілля Олегович

Мащанський ліцей Малолюбашанської сільської ради Костопільського району

3 місце

Васевич Руслан Володимирович

 

  • 16.01.2020
До списку новин