Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з екології у 2019-2020 навчальному році

       11-12 січня 2020 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу  № 19 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. За перемогу змагались 42 учні  закладів освіти області: 19 десятикласників та 23 учні 11 класу.

       Найкращі результати показали учні закладів освіти Володимирецького району та м. Рівне – по 4 призових місця; Костопільського району та комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" – по 3 призових місця.

       По 2 призери підготували Пінчук Наталія Миколаївна,  Снітко Галина Григорівна та Куроченко Ірина Іванівна.

Переможці олімпіади:

10-ий клас

Мамчиц Олеся Миколаївна

Великожолудський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради

1 місце

Снітко Галина Григорівна

Бричка Марія Вікторівна

Опорний загальноосвітній заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» Рокитнівської районної ради

1 місце

Хмельовська Антоніна Мелетіївна

Барабаш Лілія Максимівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

2 місце

Чуль Ольга Сергіївна, Дащук Марія Яківна

Крайлюк Олеся Русланівна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

2 місце

Якимчук Ніна Василівна, Корчик Наталія Миколаївна

Козакова Марина Сергіївна

Маломидська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради

2 місце

Козакова Оксана Григорівна, Кулініч Юлія Олександрівна

Рощин Роман Андрійович

Рівненський природничо- математичний ліцей «Елітар» Рівненської міської ради

3 місце

Заболотна Віталія Володимирівна, Куроченко Ірина Іванівна

Швед Анастасія Володимирівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей – школа» Дубровицької районної ради

3 місце

Пінчук Наталія Миколаївна

Ребекевша Юлія Романівна

Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради

3 місце

Литвин Оксана Анатоліївна, Куроченко Ірина Іванівна

Василевська Надія Василівна

Кустинський ліцей Олександрійської сільської ради Рівненського району

3 місце

Філіпович Неля Василівна

Ревега Вероніка Василівна

Великоомелянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненської районної ради

3 місце

Ковальчук Ганна Іванівна

 

11-ий клас

Гедзюк Владислав Олегович

Рівненська українська гімназія Рівненської міської ради

1 місце

Драненко Тетяна Євгеніївна, Рискова Варвара Георгіївна

Шкіндер Микола Михайлович

Великожолудський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-IIІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради

1 місце

Снітко Галина Григорівна

Бабік Богдан Володимирович

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

2 місце

Бабік Володимир Володимирович

Балашова Ірина Сергіївна

Рівненський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей» № 19 Рівненської міської ради

2 місце

Возняк Віра Адамівна

Павелко Ольга Сергіївна

Комунальний заклад «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради

2 місце

Попельницька Оксана Василівна

Шимчук Анастасія Володимирівна

Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Дубенської міської ради

2 місце

Підлісна Лілія Данилівна

Мороченець Андрій Васильович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Сарницька Галина Олексіївна, Літвінчук Василь Васильович

Кравчук Марія Олександрівна

Дюксинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н.А. Хасевича Деражненської сільської ради Костопільського району

3 місце

Профорук Лілія Миколаївна

Делідон Ірина Григорівна

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей – школа» Дубровицької районної ради

3 місце

Пінчук Наталія Миколаївна

Смик Дем’ян Васильович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» Рокитнівської районної ради

3 місце

Смик Олеся Миколаївна

Марчук Софія Петрівна

Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Вараської міської ради

3 місце

Прозапас Тетяна Василівна

Козійчук Катерина Григорівна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради

3 місце

Редкодубська Світлана Мирославівна

 

  • 13.01.2020
До списку новин