Новини інституту

15 травня 2014 року, відбувся Вебінар для методистів «Анатомо-фізіологічні, біофізичні, психічні, інтелектуальні та емоційні особливості обдарованих дітей. Узагальнений образ обдарованої»,

15 травня 2014 року кабінет обдарованої дитини РОІППО спільно з регіональним центром Інституту обдарованої дитини НАПН України провели тематичний вебінар для методистів, що відповідають за роботу з обдарованими учнями районних, міських кабінетів, центрів та педагогів області із теми «Анатомо-фізіологічні, біофізичні, психічні, інтелектуальні та емоційні особливості обдарованих дітей. Узагальнений образ обдарованої».

Під час роботи вебінару свої штрихи до портрету обдарованої дитини висловили Мельничук Ольга Григорівна, молодший науковий співробітник Інституту обдарованої дитини НАПН України, Павлунь Лариса Анатоліївна, вихователь ДНЗ №47 м. Рівне, сім’я Мороз - Ольга Олегівна, Ігор Петрович та їх син Андрій, Рискова Варвара Георгіївна, керівник гуртка екологічного центру Рівненського міського палацу дітей та молоді. Узагальнив різні погляди на образ обдарованої дитини Демченко Вячеслав Васильович, завідувач кабінету обдарованої дитини, регіонального центру Інституту обдарованої дитини НАПН України,канд. педагогічних наук. Під час вебінару прозвучало багато цитат на відомих людей, народних висловів про дитячу обдарованість.

матеріали

З матеріалами вебінару можна у веб-порталі «Освіта Рівненщини» у спільноті вчителів, які працюють з обдарованими учнями, а також переглянути відео в розділі «Відеотека».


  • 19.05.2014
До списку новин