Новини інституту

Інформація про обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка

       30 листопада 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 відбувся обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка. За перемогу змагались 173 учасники: 139 учнів закладів загальної середньої освіти, 12 учнів закладів професійно-технічної (професійної) освіти та 20 студентів закладів вищої  освіти усіх рівнів акредитації.

       Найкращі результати показали учні  закладів освіти м. Рівне та Здолбунівського району –  по 6 призових місць, Млинівського та Рівненського  районів – по 4 призових місця,  Володимирецького, Гощанського, Дубровицького, Зарічненського, Радивилівського, Рокитнівського районів та м. Острог - по 3 призових місця.

        По 2 переможці підготували педагоги Тиндикевич Ірина Володимирівна, Сівицька Галина Данилівна, Поліщук Наталія Василівна, Кузьменко Оксана Євгенівна, Кирикович Зоя Леонідівна,  Гришина Ірина Зенонівна, та Горбачук Світлана Антонівна.

Переможці конкурсу:

 

 

5-ий клас

 

 

 

Себа Христина Іванівна

Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня» Березнівської районної ради

1 місце

Савчук Катерина Вікторівна

Шепетько Юлія Миколаївна

Собіщицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

2 місце

Сніжко Ірина Володимирівна

Драганчук Яніта Тарасівна

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

2 місце

Цехановська Алла Сергіївна

Васерук Роман Андрійович

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Зарічненської районної ради

3 місце

Кирикович Зоя Леонідівна

Cірман Іларія Олександрівна

Дубенська гімназія № 2 Дубенської міської ради

3 місце

Ковальчук Віта Володимирівна

Ламах Марта Тарасівна

Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради

3 місце

Кузьменко Оксана Євгенівна

Демченко Кристина Сергіївна

Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівненської міської ради

3 місце

Вертелецька Ольга Миколаївна

6-ий клас

 

 

 

Кушнір Христина Василівна

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8 Рівненської міської ради

1 місце

Черуха Ірина Володимирівна

Долинська Наталія Ігорівна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

2 місце

Тиндикевич Ірина Володимирівна

Юзюк Діана Павлівна

Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради

2 місце

Гришина Ірина Зінонівна

Буднік Софія Олегівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Войтович Наталія Мефодіївна

Гайдиш Ангеліна Юріївна

Залузький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицької районної ради

3 місце

Котяш Лариса Опанасівна

Кмін Денис Богданович

Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Вараської міської ради

3 місце

Мельник Олена Михайлівна

Адамська Софія Леонідівна

Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради

3 місце

Корж Тетяна Сергіївна

7-ий клас

 

 

 

Коломис Юлія Іванівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівської районної ради

1 місце

Поліщук Наталія Василівна

Блищик Дарія Валеріївна

Великоомелянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненської районної ради

2 місце

Сівицька Галина Данилівна

Юдін Антон Андрійович

Вараська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Вараської міської ради

2 місце

Горайчук Галина Василівна

Олещук Ольга Василівна

Колківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицької районної ради

3 місце

Андрієвська Тетяна Михайлівна

Ундір Любов Віталіївна

Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Острозької міської ради

3 місце

Кузьменко Оксана Євгенівна

Потапчук Дарія Миколаївна

Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" № 19 Рівненської міської ради

3 місце

Васюта Світлана Дмитрівна

Близнюк Юлія Андріївна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І - ІІІ ступенів-ліцей» Рокитнівської районної ради

3 місце

Ониськевич Галина Іванівна

8-ий клас

 

 

 

Гришутіна Вікторія Олександрівна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівської районної ради

1 місце

Кремінська Тамара Андріївна

Царук Анна Миколаївна

Томашгородська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3 Рокитнівської районної ради

2 місце

Щерба Валентина Матвіївна

Криштапюк Олександра Сергіївна

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Дубенської міської ради

2 місце

Бородкіна Людмила Миколаївна

Безменська Олександра Олександрівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Зарічненської районної ради

3 місце

Дивульська Оксана Василівна

Мартинчук Вікторія Володимирівна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради

3 місце

Тиндикевич Ірина Володимирівна

Рогашко Ірина Олександрівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

3 місце

Шендера Валентина Вікторівна

Ковальчук Катерина Миколаївна

Хотинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Свєшнікова І.К. Радивилівської районної ради

3 місце

Мельник Оксана Володимирівна

9-ий клас

 

 

 

Андрієш Валерія Валеріївна

Мізоцький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей" Здолбунівської районної ради

1 місце

Поліщук Наталія Василівна

Сич Світлана Олександрівна

Млинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Млинівської селищної ради

2 місце

Гришина Ірина Зінонівна

Котенко Богдан Дмитрович

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Рівненської міської ради

2 місце

Кулик Оксана Сергіївна, Цимбал Ольга Ярославівна

Євпат Христина Петрівна

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

3 місце

Устимець Наталія Юріївна

Котяш Олеся Олександрівна

Дубровицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Дубровицької районної ради

3 місце

Карпович Ірина Андріївна

Ломазей Катерина Володимирівна

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Зарічненської районної ради

3 місце

Кирикович Зоя Леонідівна

Шабасюк Діана Сергіївна

Білокриницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради

3 місце

Чекун Оксана Іванівна

10-ий клас

 

 

 

Сасюк Уляна Ігорівна

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

1 місце

Сінчук Оксана Сергіївна

Середюк Софія Григорівна

Гощанська районна гімназія Гощанської районної ради

2 місце

Самчук Ірина Титівна

Талащук Катерина Андріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12 Рівненської міської ради

2 місце

Венцурик Людмила Михайлівна

Самчук Анастасія Вячеславівна

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Здолбунівської районної ради

3 місце

Ковальчук Лариса Євгеніївна

Марчук Ірина Анатоліївна

Великоомелянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненської районної ради

3 місце

Сівицька Галина Данилівна

Басич Валерія Олегівна

Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» Рокитнівської районної ради

3 місце

Любиш Марія Василівна

Лебідь Карина Олегівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей" імені П.Г. Стрижака Радивилівської міської ради

3 місце

Степанюк Любов Василівна

11-ий клас

 

 

 

Киричук Богдана Сергіївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Здолбунівської районної ради

1 місце

Ющак Емілія Ростиславівна

Ничипорук Софія Миколаївна

Рафалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради

2 місце

Мордас Марія Федорівна

Ющук Яна Миколаївна

Рівненська гімназія "Гармонія" Рівненської міської ради

2 місце

Царук Наталія Дмитрівна

Нідзельська Вікторія Русланівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

3 місце

Ксьондзик Раїса Кирилівна

Бабій Ірина Іванівна

Опорний заклад “Малошпаківський ліцей» Дядьковицької сільської ради Рівненського району

3 місце

Казмірчук Оксана Петрівна

Мельничук Поліна Сергіївна

Симонівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-Дошкільний навчальний заклад" Гощанської районної ради

3 місце

Антонюк Олена Євстахіївна

Дирда Світлана Георгіївна

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

 

 

 

3 місце

Мартинюк Василь Іванович

ПТНЗ

 

 

 

Гецко Богдана-Марія Олександрівна

Клеванський професійний ліцей

1 місце

Кондратюк Тамара Романівна

Кирилюк Іванна Юріївна

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Острозьке вище професійне училище"

2 місце

Коженевська Людмила Мирославівна

Каспрук Софія Василівна

Вище професійне училище № 1 м. Рівне

2 місце

Юдіна Раїса Василівна

Слесар Олексій Миколайович

Вище професійне училище № 22 м. Сарни

3 місце

Киреєва Тамара Борисівна

Мартинчук Юлія Михайлівна

Державний професійно-технічний навчальний заклад "Березнівське вище професійне училище"

3 місце

Шевчук Ірина Олександрівна

І-ІІ р.а.

 

 

 

Кухарук Світлана Вікторівна

Відокремлений структурний підрозділ "Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України"

1 місце

Кристопчук Тетяна Євгенівна

Кримінська Марія Ігорівна

Дубенський коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету

2 місце

Мельник Олена Олексіївна

Шкодич Марія Михайлівна

Рівненський економіко-технологічний коледж Національного університету водного господарства та природокористування

2 місце

Овсіюк Марія Георгіївна

Головчук Юлія Дмитрівна

Технічний коледж Національного університету водного господарства та природокористування

3 місце

Куришко Надія Микитівна

Філюк Юлія Олегівна

Рівненське музичне училище Рівненського державного гуманітарного університету

3 місце

Шеруда Неля Петрівна

Педколедж

 

 

 

Баковчук Ірина Станіславівна

Дубенський коледж Рівненського державного гуманітарного університету

1 місце

Баковчук Ольга Василівна, Іванова Ольга Степанівна

Карпенюк Наталія Василівна

Сарненський педагогічний коледж Рівненського державного гуманітарного університету

2 місце

Левшунова Олександра Олександрівна

3-4 р.а.  гум.

 

 

 

Марценюк Тетяна Вікторівна

Національний університет "Острозька академія"

1 місце

Хом’як Іван Миколайович

Мельник Богдана Русланівна

Рівненський державний гуманітарний університет

2 місце

Крупка Мирослава Анатоліївна

Готько Тетяна Ігорівна

Приватний вищий навчальний заклад "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука"

3 місце

Мединська Наталія Миколаївна

3-4 р.а. тех.

 

 

 

Лаврінець Анна Володимирівна

Національний університет "Острозька академія"

1 місце

Мініч Лариса Степанівна, Рабчук Ірина Юріївна

Остапович Анна Олегівна

Національний університет водного господарства і природокористування

2 місце

Дзюба Майя Миколаївна

Осейчук Ірина Михайлівна

Рівненський державний гуманітарний університет

3 місце

Антончук Олександр Михайлович

 

  • 02.12.2019
До списку новин