Новини інституту

Переможці обласного етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних географів у 2019 році

01-02 жовтня 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи      І – ІІІ ступенів № 13 Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних географів.

         В інтелектуальних поєдинках виборювали першість 14  команд: Березнівського (2 команди), Здолбунівського, Дубровицького, Костопільського (2 команди), Рокитнівського, Сарненського районів,  Радивилівської ОТГ,  міст Рівне (2 команди) та Вараш, комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат» (2 команди).

         У ході цікавих наукових боїв визначилися переможці:

ІІІ місце

ІІІ місце Здолбунівський.jpg

Команда Здолбунівського району у складі:

            Лановейчик Софія,  учениця  10 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів № 6;

         Гаврон Олена, учениця  11 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів № 6;

          Гальчин Дарина, учениця  11 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів № 6;

         Мельник Владислава, учениця  9 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів № 6;

         Погоріла Ірина, учениця  11 класу Здовбицької загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів.

Команду підготували: Гнатюк Вікторія Володимирівна, Юркова Тетяна Геннадіївна, Салюк Лариса Олександрівна.

ІІІ місце Дубровицький.jpg

Команда Дубровицького району у складі:

Васькевич Марія, учениця  10 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;

Мунько Світлана, учениця  10 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;

Полюхович Каріна, учениця 11 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;

Савченко Поліна, учениця  10 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;

Соцкова Вероніка, учениця  11 класу Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»;

Команду підготувала Батан Олена Георгіївна.

 

ІІІ місце Костопільський НВК.jpg

Команда   Костопільського   НВК  «ЗОШ  І  ступеня-гімназія

 ім. Т. Г. Шевченка»  у складі:

 

Чумаченко Олександра, учениця  11 класу Костопільського  навчально-виховного  комплексу  «Загальноосвітня  школа  І ступеня-гімназія  імені Т. Г. Шевченка»;

Островська Мар’яна, учениця  11 Костопільського  навчально-виховного  комплексу  «Загальноосвітня  школа  І ступеня-гімназія  імені Т. Г. Шевченка»;

Похозей Марина, учениця  10 класу Костопільського  навчально-виховного  комплексу  «Загальноосвітня  школа  І ступеня-гімназія  імені Т. Г. Шевченка»;

Похозей Карина, учениця  10 класу Костопільського  навчально-виховного  комплексу  «Загальноосвітня  школа  І ступеня-гімназія  імені Т. Г. Шевченка»;

Омелянчук  Михайло, учень 10 класу Костопільського  навчально-виховного  комплексу  «Загальноосвітня  школа  І ступеня-гімназія  імені Т. Г. Шевченка»;

 

Команду підготував Лисюк Володимир Савович.

ІІІ місце м. Вараш.jpg

Команда  міста  Вараш у складі:

Голопапа Андрій, учень 11 класу Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3;

Кривчук Марія, учениця 11 класу Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3;

Шевчик Михайло, учень 11 класу Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3;

Верешко Анна, учениця 9 класу Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3;

Кучерук Анастасія, учениця 9 класу Вараської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 3.

 

Команду підготувала Рутберг Лілія Анатоліївна.

 

ІІ місце

ІІ місце Березнывський № 1.jpg

Команда Березнівського району у складі:

Шевчук Анна, учениця 11 класу Березнівської загальноосвітньої І – ІІІ ступенів школа № 2;

Натяжко Микола, учень 11 класу Городищенської  загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Сохар Владислава, учениця 11 класу Зірненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів;

Мельник Марія, учениця 10 класу Князівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»;

Марценковський Ілля,  учень 11 класу Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів».

Команду підготували: Прилуцька Ірина Вячеславівна, Гудько Світлана Опанасівна, Романович Наталія Миколаївна, Свиридюк Віктор Миколайович, Юсковець Тамара Василівна.

ІІ місце Сарненський р-н.jpg

Команда Сарненського району у складі:

Бикова Вікторія, учениця 10 класу Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» ім. Т. Г. Шевченка;

Любиш Катерина, учениця 11 класу навчально – виховного комплексу «Школа- колегіум»   ім. Т. Г. Шевченка;

Макаревич Ольга, учениця 11 класу Сарненського  районного ліцею «Лідер»;

Станков Артем, учень 11 класу Сарненської  гімназії;

Мельник Анна, учениця 11 класу Ремчицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

Команду підготували: Никитюк Віра Василівна, Белеля Роза Василівна, Белеля Роза Василівна, Климчук Віктор Петрович, Тітечко Світлана Євстафіївна, Маркевич Ольга Вікторівна.

ІІ місце Рівненська ЗОШ № 13.jpg

Команда Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 13 у складі:

Дячук Анастасія, учениця 11 класу ;

Кірей Софія, учениця 11 класу ;

Ковбасюк Катерина, учениця 11 класу ;

Сакур Вікторія, учениця 11 класу ;

Чернишев Максим, учень 11 класу.

Команду підготував Гордєєв Володимир Павлович.


І місце 

І місце РОНЛІ Бурштин.jpg                                    

Команда комунального закладу «Рівненський обласний науковий  ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» у складі:

Кухтій Лідія, учениця 11 класу комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів";

Свистуни Вікторія, учениця 11 класу комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів";

Наконечний Ілля, учень 11 класу комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів";

Железна Дар’я, учениця 10 класу комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів";

Кухнюк Анастасія, учениця 11 класу комунального закладу "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів".

Команду підготували: Дащук Марія Яківна, Дащук Лілія Степанівна.

журі 1.jpg

ЖУРІ.jpg

Загальна 1.jpg

Загальна.jpg

  • 04.10.2019
До списку новин