Новини інституту

Інформація про проведення обласного етапу олімпіади «Юне обдарування»


Обласний етап олімпіади «Юне обдарування» пройшов 29 квітня 2014 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу № 12.

В олімпіаді взяли участь 60 учнів навчальних закладів 20 районів і міст області.  

Переможцями олімпіади стали 18 школярів.

 

Переможці ІІІ етапу  олімпіади «Юне обдарування» з української мови:

Ланцута Ангеліна

 Юріївна

Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія»

І

Джус Ольга Всеволодівна

Кучерук Аліна Володимирівна

Рівненська гуманітарна гімназія

ІІ

Коноплюк Оксана Віталіївна

Приходько Дарина Сергіївна

Гощанська районна гімназія

 

ІІ

Ющук Валентина Олександрівна

Кропивницька Валерія Василівна

Володимирецький районний колегіум

ІІІ

Ткач Ольга Сергіївна

Мельничук Наталія Олегівна

Смизька загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Дубенського району

ІІІ

Мудрик Оксана Мирославівна

Яцюк Марина Андріївна

Зорянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненського району

ІІІ

Капріян Вікторія Лук’янівна

Переможці ІІІ етапу  олімпіади «Юне обдарування» з математики:

 

Бусь Олександра Юріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс «Колегіум»

І

Хрусюк Оксана Василівна

Яскульська Христина Валентинівна

Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

ІІ

Музика Людмила Федорівна

Галич Марк Назарович

Радивилівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей» імені П. Г. Стрижака

ІІ

Власик Людмила Пилипівна

Гусар Андрій Сергійович

Млинівська гуманітарна гімназія

ІІІ

Шевчук Неоніла Тимофіївна

Мордас Наталія Петрівна

Володимирецький районний колегіум

ІІІ

Симонюк Наталія Дем’янівна

Гогоц Богдан Олегович

Дубровицька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 2

ІІІ

Довжик Валентина Володимирівна

  

Переможці ІІІ етапу олімпіади «Юне обдарування» з предмету «Я і Україна»:

 

Долінська Надія Іванівна

Рівненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 22

І

Бондарчук Ольга Сергіївна

Коваль Аліна Віталіївна

Дубенський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад»

ІІ

Павлик Олена Володимирівна

Дмитрук Назарій Віталійович

Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненського району

ІІ

Якимчук Людмила Петрівна

Вайсер Євгеній Миколайович

Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

ІІІ

Сяська Лариса Іванівна

Манилюк Максим Юрійович

Острозька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1

ІІІ

Венгерець Олена Юхимівна

Мельник Микола Васильович

Антонівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецького району

ІІІ

Мельник Світлана Степанівна

 

 


  • 30.04.2014
До списку новин