Новини інституту

4 квітня 2014 року відбувся обласний семінар з теми «Організація інклюзивного навчання у дошкільних навчальних закладах»

4 квітня 2014 року відбувся обласний семінар  з теми «Організація інклюзивного навчання у дошкільних навчальних закладах»

     4 квітня 2014 року відповідно до плану роботи кабінету дошкільної, початкової, корекційної та інклюзивної освіти інституту післядипломної освіти на базі ДНЗ № 5 «Усмішка» Здолбунівського району відбувся обласний семінар для методистів районних, міських методичних кабінетів, центрів, які координують питання дошкільної освіти, з теми «Організація інклюзивного навчання у дошкільних навчальних закладах».

     Відкрила семінар презентацією дошкільного навчального закладу завідувач ДНЗ № 5 Кадлубіцька Жанна Володимирівна.

     З організаційно-методичними основами запровадження інклюзивної освіти в ДНЗ учасників ознайомила Козловська Світлана Степанівна, методист кабінету дошкільної, початкової, корекційної та інклюзивної освіти.

     Шишолік Ліля Андріївна, методист кабінету дошкільної, початкової, корекційної та інклюзивної освіти, розповіла про нормативно-правове забезпечення інклюзивного навчання в умовах ДНЗ.

     Усі учасники семінару взяли участь у діловій грі «Конгрес», яку провела Лаба Наталія Георгіївна, вихователь-методист ДНЗ № 5 «Усмішка» та прослухали міні-лекції «Шкільна зрілість», «Криза 7 років», «Базові дидактичні вміння», «Супровід дітей з особливими освітніми потребами – від ДНЗ до школи».

     Після завершення семінару були укладені методичні рекомендації щодо організація інклюзивного навчання у дошкільних навчальних закладах

  • 09.04.2014
До списку новин