Новини інституту

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови і літератури у 2018-2019 навчальному році

       06 лютого 2019 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 5  пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури. За перемогу змагались 19 учнів  закладів освіти області: 7  учнів 9-го класу, 5 десятикласників та 7 учнів 11 класу.

       В олімпіаді взяли участь учні  Демидівського, Дубровицького, Костопільського, Радивилівського районів та м. Вараш.  Найкращі результати показали учні  закладів освіти Костопільського та Дубровицького районів –  по 4 призових місця.

       Два переможці підготувала  Дениско Наталія Миколаївна.

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Дергільова Ольга Олександрівна

Селецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" імені

О. Ващишина Дубровицької районної ради

1 місце

Подольська Віра Михайлівна

Мамчур Софія Миколаївна

Костопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 8 Костопільської районної ради

1 місце

Войтович Тетяна Петрівна, Пінчук Галина Василівна

Похозей Карина Святославівна

Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка" Костопільської районної ради

2 місце

Дениско Наталія Миколаївна

Молчанович Анастасія Анатоліївна

Колківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицької районної ради

3 місце

Корінь Наталія Анатоліївна

10-ий клас

 

 

 

Несіпбаєва Даміра Болатівна

Вараська гімназія

1 місце

Ковалець Юрій Борисович

Зданевич Іванна Іванівна

Дубровицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2 Дубровицької районної ради

2 місце

Дунчич Ніна Іванівна

Біла Аліна Миколаївна

Костопільська загальноосвітня школа № 3 І - ІІІ ступенів Костопільської районної ради

3 місце

Середа Марія Миколаївна

11-ий клас

 

 

 

Чернадчук Анна Володимирівна

Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені Т. Г. Шевченка" Костопільської районної ради

1 місце

Дениско Наталія Миколаївна

Савицька Олена Андріївна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1-гімназія" Радивилівської міської ради

2 місце

Ксьондзик Микола Віталійович

Нікодімова Алла Анатоліївна

Селецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" імені

О. Ващишина Дубровицької районної ради

3 місце

Такун Людмила Іванівна

Походенко Анна Ігорівна

Вараська гімназія

3 місце

Кушнір Галина Михайлівна

 

  • 11.02.2019
До списку новин