Новини інституту

Інформація про переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2018-2019 навчальному році

       08 лютого 2019 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу № 2 "Школа-Ліцей" пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. За перемогу змагались 107 учнів  закладів освіти області: 27 учнів 8-го класу, 28 учнів 9-го класу, 24 десятикласники та 28 учнів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні  закладів освіти Володимирецького району, міст Вараш та Рівне – по 7 призових місць,  комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» та міста Дубно – по 4 призових місця, Березнівського та Костопільського районів - по 3 призери. Учні  Демидівського, Дубровицького, Корецького  та Острозького  районів не вибороли жодного призового місця.

        Найбільшу кількість переможців (3) підготували Полюхович Олег Васильович, та Сидорчик Катерина Михайлівна. По 2 переможці олімпіади підготували такі педагоги області: Цимбалюк Володимир Федорович, Федосюк Людмила Володимирівна,  Петренчук Ірина Арсентіївна та Дуляницька Людмила Костянтинівна.

Переможці олімпіади:

 

 

8-ий клас

 

 

 

Малевич Сергій Олександрович

Рівненська гуманітарна гімназія

1 місце

Ключник Віктор Васильович

Свирида Андрій Юрійович

Здолбунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5

1 місце

Жильчук Ольга Іванівна

Давидчук Роман Олександрович

Дубенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 6

2 місце

Андрійчук Ірина Валеріївна

Бородієнко Олександр Павлович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради

2 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Тарасюк Олесь васильович

Березнівський навчально-виховний комплекс "Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Березнівської районної ради

2 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Козярчук Євгеній Олегович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 28

2 місце

Ткачук Надія Миколаївна

Наконечний Дмитро Альбінович

Сарненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2

2 місце

Грушовець Іван Петрович

Панченко Зоя Дмитрівна

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Федосюк Людмила Володимирівна

Рожчук Олександр Олександрович

Комунальний заклад "Бабинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів" Бабинської сільської ради Гощанського району

3 місце

Чабан Олена Йосипівна

Морозюк Марина Сергіївна

Костопільська загальноосвітня школа № 3

І - ІІІ ступенів Костопільської районної ради

3 місце

Кручок Валентина Валентинівна

Друзь Валерія Вадимівна

Володимирецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1 Володимирецької районної ради

3 місце

Мялик Наталія Олександрівна

9-ий клас

 

 

 

Лобанов Данило Олексійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

1 місце

Сидорчик Катерина Михайлівна

Бусь Олександра Юріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс  "Колегіум"

1 місце

Шевчук Віталій Павлович, Демчук Віктор Борисович

Качинський Павло Олександрович

Берестівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Володимирецької районної ради

2 місце

Осмолович Тетяна Олександрівна

Гусар Андрій Сергійович

Млинівська гуманітарна гімназія Млинівської селищної ради

2 місце

Горин Василь Степанович

Мордас Наталія Петрівна

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Полюхович Олег Васильович

Бондар Вікторія Вікторівна

Здолбунівська гімназія Здолбунівської районної ради

2 місце

Рудик Наталія Володимирівна

Корнієвський Андрій Сергійович

Костопільська загальноосвітня школа № 3

І - ІІІ ступенів Костопільської районної ради

2 місце

Басюк Віктор Олександрович

Найдич Артем Миколайович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Рибалко Олена Славянівна

Гусейнов Олександр Леонідович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Сидорчик Катерина Михайлівна

Чередько Данило Дмитрович

Серницька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Зарічненської районної ради

3 місце

Чередько Дмитро Адамович

Веремчук Ігор Ігорович

Опорний заклад "Шпанівський навчально-виховний комплекс "школа-сад" Рівненської районної ради

3 місце

Котенко Тетяна Віталіївна

Нересниця Олег Юрійович

Моквинський навчально-виховний комплекс "Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня" Березнівської районної ради

3 місце

Баранчук Тетяна Михайлівна

Пахнюк Ілля Олександрович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня – гімназія"

3 місце

Скачко Ірина Володимирівна

Плісецька Еліна Ігорівна

Острозька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Заверуха Ірина Борисівна

10-ий клас

 

 

 

Ольшанська Віолетта Вікторівна

Опорний заклад "Крупецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів" Крупецької сільської ради Радивилівського району

1 місце

Тимочко Богдан Юхимович

Бабійчук Мирослава Олександрівна

Вербська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Дубенської районної ради

1 місце

Степанюк Володимир Іванович

Колодинська Анастасія Олександрівна

Рівненський навчально-виховний комплекс

№ 12

2 місце

Заброцька Світлана Віталіївна

Волочнюк Максим Іванович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Дуляницька Людмила Костянтинівна

Наконечний Ілля Андрійович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

2 місце

Петренчук Ірина Арсентіївна

Гнітецький Костянтин Юліанович

Костопільська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2 Костопільської районної ради

2 місце

Козачок Людмила Василівна

Корольчук Тарас Вікторович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

3 місце

Петренчук Ірина Арсентіївна

Диханов Ярослав Юрійович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

3 місце

Дуляницька Людмила Костянтинівна

Шалак Данило Володимирович

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Козловська Світлана Іванівна

Щур Софія Олегівна

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Федосюк Людмила Володимирівна

Стадник Валерія Вікторівна

Гощанська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Гощанської районної ради

3 місце

Ничипорук Тетяна Вікторівна

Тимощук Роман Олександрович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

3 місце

Янок Петро Григорович

11-ий клас

 

 

 

Прошин Назарій Анатолійович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8

1 місце

Степанюк Ольга Іванівна

Троцковець Давид Олександрович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 "Школа-Ліцей"

1 місце

Кротюк Ігор Борисович

Касюдик Богдан Олегович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Полюхович Олег Васильович

Бондарчук Богдан Олександрович

Дубенська гімназія № 2

2 місце

Туревич Оксана Олександрівна

Лавор Максим Андрійович

Сарненська гімназія

2 місце

Галушко Олександр Вікторович

Заварін Валентин Олександрович

Володимирецький районний колегіум Володимирецької районної ради

2 місце

Полюхович Олег Васильович

Свистун Максим Васильович

Комунальний заклад "Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів"

2 місце

Джус Тетяна Миколаївна

Михалусь Іван Юрійович

Теслугівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Радивилівської районної ради

2 місце

Гогусь Віктор Богданович

Волчецький Руслан Васильович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3

3 місце

Турчинська Галина Максимівна

Васін Максим Сергійович

Вараська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 1

3 місце

Сидорчик Катерина Михайлівна

Дрозд Софія Юріївна

Тараканівський ліцей Тараканівської сільської ради Дубенського району

3 місце

Савчук Олег Дем’янович

Омельчук Назарій Миколайович

Зарічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Зарічненської районної ради

3 місце

Войтович Леонтій Миколайович

Житковський Андрій Романович

Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 24

3 місце

Поліщук Григорій Якимович

Саворона Назарій Вікторович

Вараська гімназія

3 місце

Фетісенко Лідія Олександрівна

 

  • 11.02.2019
До списку новин