Новини інституту

Інформація про обласний етап Всеукраїнського турніру

Інформація про обласний етап Всеукраїнського турніру

юних істориків

     03 березня 2014 року на базі Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24 відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру юних істориків. Звання найерудованіших виборювали учні 19 команд з Березнівського, Демидівського, Дубровицького, Зарічненського, Здолбунівського, Костопільського, Корецького, Острозького, Радивилівського, Рівненського, Рокитнівського, Сарненського районів, міст Кузнецовськ, Острог та Рівне, комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Всього 95 старшокласників.


     ІІІ місце здобули команди:

Рівненського району у складі: Закотюк Назарій, Хаврай Катерина, Оксенчук Соломія, Басай Ольга, Осейчук Юлія (вчитель Кочупалова Мирослава Аркадіївна),

Комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» у складі: Білоусова Дана, Киричок Софія, Петрик Дмитро, Гайдайчук Роман (вчителі Омельчак Тетяна Анатоліївна, Носальчук Галина Іванівна, Мала Людмила Миколаївна),

Рокитнівського району у складі: Макаровець Олена, Лобач Вікторія, Богданець Людмила, Охрімчук Ірина, Бурмака Олеся (вчителі Кушнір Тетяна Захарівна, Бежаєва Валентина Георгіївна, Кривушенко Руслана Петрівна, Бірюкова Ірина Миколаївна),

Радивилівського району у складі: Бруяка Іванна, Вишницький Назарій, Черняк Оксана, Довбиш Артур, Тартачний Олександр (вчитель Пилипюк Надія Володимирівна),

Острозького району у складі: Ковальчук Юлія, Зоря Софія, Бондарчук Олександр, Хвойна Анастасія, Буднік Олесь (вчителі: Конончук Лариса Борисівна, Малецька Тетяна Володимирівна).


     ІІ місце посіли команди:

Здолбунівського району у складі: Максимчук Ірина, Жданюк Євген, Шимкуте Юлія, Шмендель Марта, Бендюк Вікторія (вчитель Буцька Людмила Миколаївна),

Міста Кузнецовськ у складі: Жеброва Анастасія, Ігнатюк Олег, Кравчук Володимир, Ляхіна Ірина, Максимчук Ольга (вчитель Петрович Наталія Григорівна),

Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15 у складі: Швець Анна, Давидчук Антон, Вітюк Анастасія, Олесюк Інна, Бекеша Лариса (вчитель Перцовська Людмила Володимирівна).


     І місце виборола команда

Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 у складі: Пилипака Олександра, Іванішина Наталія, Сергєєва Ганна, Корнєєва Ольга, Веремчук Карина (вчитель Антонюк Тетяна Олексіївна).

  • 04.04.2014
До списку новин