Новини інституту

Вітаємо переможців заключного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

 

     З історії

І місце

Приходько Петро Олегович, учень 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей», вчитель Омельчак Тетяна Анатоліївна;

ІІІ місце

Кравчук Денис Юрійович, учень 10 класу Здолбунівської гімназії, вчитель Буцька Людмила Миколаївна;

Рудик Ілля Олександрович, учень 11 класу Рівненського НВК № 2 «Школа-ліцей», вчитель Олійник Людмила Володимирівна

 

     З фізичної культури

ІІ місце

Кацюк Денис Вікторович, учень 11 класу Деражненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради, вчитель Бас Вадим Петрович;

ІІІ місце

Ковеня Олександра Сергіївна, учениця 11 класу Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 11, вчитель Радчик Володимир Васильович.

 

     З української мови та літератури

І місце

Сопронюк Тетяна Михайлівна, учениця 11 класу Рівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум», вчитель Рудюк Лариса Володимирівна;

ІІ місце

Брик Ірина Віталіївна, учениця 10 класу Рівненської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 22, вчитель Кулик Оксана Сергіївна.

 

З німецької мови

ІІІ місце

Полив’яна Анна Сергіївна, учениця 9 класу Рівненської СпШ І – ІІІ ступенів № 15, вчитель Нікіфорчук Людмила Борисівна.

 

З французької мови

ІІ місце

Кучер Єлизавета Миколаївна, учениця 11 класу Костопільської гуманітарної гімназії імені Т.Г. Шевченка, вчитель Прищепа Світлана Володимирівна;

ІІІ місце

Яворська Валерія Романівна, учениця 9 класу Млинівської гуманітарної гімназії, вчитель Гасяк Світлана Анатоліївна.


З хімії

ІІІ місце

Герасимчук Максим Вадимович, учень 10 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар», вчитель Данилюк Роман Едуардович.

 

З географії

І місце

Лежнюк Богданна Василівна, учениця 11 класу Тучинської ЗОШ І – ІІІ ступенів Гощанської районної ради, вчитель Ткачук Любов Артемівна;

ІІ місце

Паладійчук Іван-Любомир Сергійович, учень 8 класу Рівненської гуманітарної гімназії, вчитель Кукса Тамара Іванівна;

Михайлова Наталія Олександрівна, учениця 9 класу Костопільської ЗОШ –комплексу І – ІІІ ступенів № 6, вчитель Покотило Людмила Федорівна;

Філонюк Віталій Віталійович, учень 10 класу Мізоцького НВК «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей» Здолбунівської районної ради, вчитель Овсійчук Юрій Михайлович;

ІІІ місце

Кіпранишин Максим Миколайович, учень 8 класу Здолбунівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 6, вчитель Семенюк Тетяна Федорівна.

 

З англійської мови

ІІ місце

Шпартак Анастасія Владиславівна, учениця 11 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей», вчитель Клименко Людмила Григорівна;

ІІІ місце

Копиця Наталія Анатоліївна, учениця 9 класу Рівненської СпШ І – ІІІ ступенів № 15, вчитель Бондар Вікторія Геннадіївна;

Лучко Роман Андрійович, учень 10 класу Рівненської СпШ І – ІІІ ступенів № 15, вчитель Гопанчук Людмила Миколаївна.

 

З правознавства

ІІ місце

Власюк Людмила В’ячеславівна, учениця 9 класу Люхчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради, вчитель Круглик Катерина Олексіївна;

ІІІ місце

Петрик Юлія Василівна, учениця 9 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей», вчитель Мала Людмила Миколаївна;

Ревякін Дмитро Вадимович, учень 10 класу комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей», вчитель Мала Людмила Миколаївна.

 

З економіки

ІІ місце

Веденєєв Євгеній Олександрович, учень 10 класу Сарненської гімназії, вчителі Шепель Тамара Степанівна, Харів Богдан Ярославович;

ІІІ місце

Парфенюк Богдан Олександрович, учень Рівненської гуманітарної гімназії, вчителі Смулка Віктор Васильович, Харів Богдан Ярославович.

 

 

З фізики

ІІІ місце

Саленко Антон Володимирович, учень 10 класу Крупецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Радивилівської районної ради, вчитель Тимочко Богдан Юхимивич.

 

З астрономії

ІІІ місце

Кравчук Катерина Борисівна, учениця 11 класу Рівненського навчально-виховного комплексу № 19, вчитель Купріян Ольга Володимирівна.

 

З російської мови і літератури

ІІІ місце

Сініцина Олександра Євгенівна, учениця 9 класу Костопільської загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів Войтюк Тетяна Валентинівна.

 

З трудового навчання

І місце

Дяконова Софія Юріївна, учениця 9 класу Володимирецького районного колегіуму, вчитель Вакуліч Людмила Іванівна;

ІІІ місце

Кукуріка Олександр Григорович, учень 11 класу Дубенської гімназії № 2, вчитель Осійчук Віктор Михайлович.

З біології

ІІІ місце

Сергійчук Сергій Віталійович, учень 8 класу Рафалівської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради, вчитель Бабік Володимир Володимирович


З екології

ІІІ місце

Тарасова Дарія Сергіївна, учениця 10 класу Рівненської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів № 20, вчитель Архипчук Людмила Анатоліївна

 

  • 31.03.2014
До списку новин