Новини інституту

19 березня 2014 року, на базі РОІППО проведено інструктивно-методичну нараду «Підготовка до проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2014. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2014: підготовка процедур»

 19 березня 2014 року, на базі РОІППО проведено інструктивно-методичну нараду «Підготовка до проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2014. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2014: підготовка процедур»

     У середу, 19 березня 2014 року, на базі Рівненського ОІППО спільно з працівниками Львівського РЦОЯО для керівників загальноосвітніх навчальних закладів – керівників пунктів пробного тестування було проведено інструктивно-методичну нараду «Підготовка до проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2014. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2014: підготовка процедур».
     У нараді взяли участь: Ольга Володимирівна Янушевич, заступник директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, Андрій Іванович Миляник, заступник директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, Мар’яна Мар’янівна Піць, методист Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, Ігор Валерійович Опольський, завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти, Олена Володимирівна Холод, методист кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти, Ірина Валентинівна Яцюк, методист кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти, керівники пунктів пробного тестування (19 чол.) Рівненської області.
     На нараді розглядалися актуальні питання проведення процедур пробного тестування у 2013 році, здійснювався їх якісний аналіз та підготовки процедур пробного тестування.
     Методичні рекомендації: керівникам пунктів пробного тестування Рівненської області:
- Ретельно опрацювати пакет з інструктивно-методичними рекомендаціями щодо організації та проведення пробного тестування у 2014 році;
- забезпечити якісне проведення пробного тестування на базі ввірених навчальних закладів;
- належним чином оформити та здати у вказані працівниками Львівського РЦОЯО терміни документацію, подати її в установлені терміни до кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО;
- провести навчання для педагогічних працівників, залучених до роботи на пунктах пробного тестування, опрацювавши з ними матеріали збірника «Інформаційно-методичні матеріали для проведення пробного ЗНО 2014 року. Випуск 2);
- залучати педагогічних працівників, залучених до роботи на пунктах пробного тестування, до проходження он-лайн тестування на сайті Львівського РЦОЯО з метою з’ясування та вдосконалення рівня їх знань процедур проведення пробного тестування у 2014 році.

  • 19.03.2014
До списку новин