Новини інституту

17 березня 2014 року в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася творча зустріч за підсумками одинадцятого обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості

  17 березня 2014 року в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася творча зустріч за підсумками одинадцятого обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості

     17 березня 2014 року в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася творча зустріч за підсумками одинадцятого обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості.

     Конкурс-ярмарок педагогічної творчості – одна із яскравих подій у освіті Рівненщини. Його проведення допомагає краще зрозуміти й усвідомити значимість професії педагога, систематизувати надбання щоденної праці кращих керівників, педагогів та колективів навчальних закладів, зробити крок на шляху до педагогічної майстерності, презентувавши оригінальні творчі розробки з актуальних питань.

     Із вітальним словом до учасників творчої зустрічі звернулися заступник начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Коржевський Петро Миколайович та виконуючий обов’язки ректора Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат наук з державного управління, доцент, завідувач кафедри філософії, економіки та менеджменту освіти, заслужений працівник освіти України Лавренчук Андрій Олександрович.

     Мета конкурсу-ярмарку – представлення напрацювань педагогічних працівників, пропаганда їх творчих досягнень у навчально-виховному процесі, управлінській і науково-методичній діяльності.

     У 2014 році конкурс-ярмарок проходив у таких номінаціях: «Управління освітою», «Методична робота з педагогічними кадрами», «Робота з обдарованими учнями», «Виховна робота», «Позашкільна освіта», «Українська мова та література», «Іноземна мова», «Світова література та російська мова», «Історія», «Основи правознавства».

     На другий тур конкурсу-ярмарку було подано 581 методичну розробку в десяти номінаціях з усіх районів і міст області, загальноосвітніх навчальних закладів обласного підпорядкування. Експертні комісії відзначили 84 роботи, автори яких продемонстрували актуальність та оригінальність педагогічних ідей, інноваційність поданих на обласний конкурс-ярмарок розробок. Дипломами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації нагородили переможців заступник начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Коржевський Петро Миколайович та начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Сидорук Святослав Миколайович.

     Цьогоріч на ІІ тур обласного конкурсу-ярмарку представлено найбільшу кількість робіт за всі роки проведення даного конкурсу. Експертні комісії відзначили високий рівень поданих методичних розробок, серед яких 57 особливо відрізняються актуальністю змісту та практичним спрямуванням. Їх авторів Дипломами Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти нагородили голова експертної ради, в. о. ректора інституту Лавренчук Андрій Олександрович та проректор із науково-методичної роботи Мельник Надія Адамівна.

     Підсумки ХІ обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості підвела Мельник Надія Адамівна, проректор із науково-методичної роботи інституту, зазначивши, що в 2015 році конкурс-ярмарок відбудеться в номінаціях: «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Спеціальна освіта», «Фізика», «Географія», «Економіка», «Математика», «Інформатика», «Інформаційні технології у навчально-виховному процесі», «Художня культура».

     Завершився ХІ обласний конкурс-ярмарок педагогічної творчості презентацією результатів головами експертних комісій і майстер-класами переможців у кожній номінації.

     Конкурс-ярмарок в останні роки не втрачає свого особливого змісту, бо є неповторним інтелектуальним змаганням в історії безлічі конкурсів, унікальним, як за змістовим наповненням, психологічною напругою, так і відданістю педагогів-конкурсантів своїй справі.

     Обласний конкурс-ярмарок сприяє професійній самореалізації освітян, розвитку їх творчого потенціалу, виявленню і поширенню педагогічного досвіду.

  • 17.03.2014
До списку новин