Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з німецькї мови у 2013-2014 навчальному році

    19 лютого 2014 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови. За перемогу змагались 56 учнів загальноосвітніх закладів області: 19 учнів 9-го класу, 19 десятикласників та 18 школярів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне та Гощанського району –  по 6 призових місць, м. Дубно та Дубенського району - по 4 призових місця, комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» – 3 призових місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги Янів Раїса Стратонівна, Лашта Алла Євгенівна,  Вітюк Ганна Миколаївна – по 3 переможці, Шмендель Алла Василівна,  Сокол Микола Федорович, Пришнівська Людмила Василівна, Мельничук Світлана Василівна,  – 2 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Пилипака Дмитро Якович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Янів Раїса Стратонівна

Полив’яна Анна Сергіївна

Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 15

1 місце

Нікіфорчук Людмила Борисівна

Гречич Олександра Ігорівна

Гощанська районна гімназія

2 місце

Лашта Алла Євгенівна

Петрова Дарія Олегівна

Бабинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Гощанського району

2 місце

Макаренко Лілія Леонідівна

Мандрицька Мар'яна Віталіївна

Семидубський аграрний ліцей і загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенського району

2 місце

Вітюк Ганна Миколаївна

Константінова Дарина Сергіївна

Рівненська українська гімназія

3 місце

Мельничук Світлана Василівна

Мелех Наталія Володимирівна

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

3 місце

Дворянська Лариса Михайлівна

Білоус Лілія В'ячеславівна

Семидубський аграрний ліцей і загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенського району

3 місце

Вітюк Ганна Миколаївна

Попов Владислав Олександрович

Здолбунівська гімназія

3 місце

Шмендель Алла Василівна

Ковтунік Оксана Ігорівна

Більськовільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад" Володимирецького району

3 місце

Мельник Ольга Михайлівна

10-ий клас

 

 

 

Марискевич Анастасія Русланівна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Янів Раїса Стратонівна

Ткач Вікторія Леонідівна

Семидубський аграрний ліцей і загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенського району

1 місце

Вітюк Ганна Миколаївна

Присяжнюк Дар’я Анатоліївна

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Янів Раїса Стратонівна

Дмиш Анна Сергіївна

Рівненська класична гімназія "Престиж"

2 місце

Зімка Валентина Йосипівна

Придальна Анастасія Володимирівна

Рівненська гуманітарна гімназія

2 місце

Попенко Лариса Андріївна

Галецький Максим Юрійович

Гощанська районна гімназія

3 місце

Лашта Алла Євгенівна

Решко Юлія Олександрівна

Здолбунівська гімназія

3 місце

Шмендель Алла Василівна

Місюра Ірина Василівна

Сарненський районний ліцей "Лідер"

3 місце

Яковець Наталія Михайлівна

Миргородець Юлія Василівна

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Косташ Георгій Миколайович

Владичук Валерія Геннадіївна

Гощанська районна гімназія

3 місце

Лашта Алла Євгенівна

11-ий клас

 

 

 

Ліганова Юлія Сергіївна

Рівненська українська гімназія

1 місце

Мельничук Світлана Василівна

Калінчук Аліна Валеріївна

Гощанська районна гімназія

1 місце

Пришнівська Людмила Василівна

Шевчук Владислава Юріївна

Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

2 місце

Мельник Наталія Володимирівна

Крилова Катерина Сергіївна

Рівненська гуманітарна гімназія

2 місце

Попова Тетяна Йосипівна

Грибкова Марина Миколаївна

Гощанська районна гімназія

2 місце

Пришнівська Людмила Василівна

Луцюк Олена Миколаївна

Дубенська гімназія № 2

3 місце

Киричук Марія Леонідівна

Бруцька Ірина Сергіїївна

Дубровицький навчально-виховний  заклад  "Ліцей- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

3 місце

Сокол Микола Федорович

Петровець Богдана Ігорівна

Дубровицький навчально-виховний  заклад  "Ліцей- загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

3 місце

Сокол Микола Федорович

Посільський Дмитро В'ячеславович

Мирогощанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дубенського району

3 місце

Поведінка Алла Павлівна

 

  • 20.02.2014
До списку новин