Новини інституту

Свято інтелектуальної творчості

09 жовтня 2018 року у Рівненській області відбувся обласний етап Всеукраїнського учнівського турніру юних хіміків. Турнір проведено Рівненським ОІППО на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 11 (директор Синяк Лариса Олександрівна).

Цьогоріч в обласному етапі турніру взяли участь 8 команд (40 учнів 8 – 11 класів закладів освіти області).

Команди Дубровицького, Костопільського, Сарненського, Здолбунівського, Рокитнівського районів, Рівненського обласного наукового ліцею, Рівненської гімназії та Рівненського ПМЛ «Елітар» запропонували оригінальні рішення непростих наукових задач. У ході інтелектуальних боїв визначились переможці:

ІІІ РОНЛІ.JPG

ІІІ місце

Команда комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» у складі:

Генюк Марта, учениця 11 класу;

Пилипчук Анастасія, учениця 11 класу;

Крайлюк Олеся, учениця 9 класу;

Ольховик Вікторія, учениця 11 класу;

Сідорська Вікторія, учениця 9 класу.

Команду підготували вчителі хімії Якимчук Ніна Василівна та Стібиш Андрій Петрович.

ІІІ Сарненський район.JPG

Команда Сарненського району у складі:

Трищук Анна, учениця 9 класу Клесівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району;

Яковець Тетяна, учениця 10 класу Чудельської ЗОШ І – ІІІ ступенів Сарненського району;

Бортник Влада, учениця 9 класу Сарненської гімназії;

Яцків Катерина, учениця 11 класу Сарненського НВК «Школа-Колегіум» ім. Т. Шевченка;

Шевчук Андрій, учень 11 класу Немовицької ЗОШ І – ІІІ ступенів Немовицької селищної ради Сарненського району.

Команду підготували вчителі хімії Яковенко Олена Григорівна, Жук Ірина Володимирівна, Курадовець Наталія Феодосіївна, Мороченець Наталія Григорівна, Вакулко Юлія Миколаївна.

ІІ Рокитнівський.JPG

ІІ місце

Команда Рокитнівського району:

Кулакевич Тетяна, учениця 10 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей»;

Королюк Тетяна, учениця 11 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей»;

Вознюк Оксана, учениця 11 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня-гімназія»;

Кузьмич Олександр, учень 11 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня-гімназія»;

Кузьмич Людмила, учениця 11 класу Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей»;

Команду підготували вчителі хімії Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І – ІІІ ступенів-ліцей» Лесковець Сергій Миколайович та Брюховських Ольга Іванівна;

І Елітар.JPG

І місце

Команда Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» у складі:

Довгополюк Максим, учень 10 класу;

Кучер Богдан, учень 10 класу;

Гребенюк Максим, учень 10 класу;

Герасимчук Анастасія, учениця 11 класу;

Ковальчук Анна, учениця 11 класу.

Команду підготували вчителі хімії Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» Максимчук Ірина Сергіївна та Данилюк Роман Едуардович.

  • 10.10.2018
До списку новин