Новини інституту

12 лютого 2013 року відбулося перше засідання постійно діючого вебінару для керівників шкільних музеїв з проблеми «Впровадження інноваційних форм і методів роботи в практику сучасних шкільних музеїв»

     12 лютого 2013 року відбулося перше засідання постійно діючого вебінару для керівників шкільних музеїв з проблеми «Впровадження інноваційних форм і методів роботи в практику сучасних шкільних музеїв». Тема даного засідання - «Музейний простір Інтернету».

     Модератором вебінару була методист кабінету виховної роботи, позашкільної освіти, захисту прав дитини, дисциплін художньо-естетичного циклу та фізичного виховання Мінакова Н.Г. В роботі вебінару також брали участь завідувач кабінету інформатики, ІКТ та ДН Басараба Н.А. та методист цього ж кабінету Прокопчук Н.В.

     Учасники заходу були ознайомлені з перспективами розвитку шкільної музейної справи в області, напрямами використання інформаційно-комунікаційних технологій у музейній справі. Окрема увага була приділена організації та проведенню віртуальних екскурсій. Також учасникам був представлений огляд музейного простору Інтернету: музейний простір України, Росії, світових художніх музеїв та незвичайних Інтернет-музеїв.

     З метою організації спільної діяльності, презентації педагогічних надбань та обміну досвідом для керівників шкільних музеїв та методистів, які відповідають за музейну справу в районах та містах області, учасників постійно діючого вебінару у веб-порталі «Освіта Рівненщини» створена «Спільнота керівників шкільних музеїв». У спільноті регулярно будуть представлятися матеріали семінарів, вебінарів, нормативні та методичні документи тощо.

     Запрошуємо керівників шкільних музеїв до співпраці.

                      

                матеріали заходу


  • 14.02.2014
До списку новин