Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки у 2013-2014 навчальному році


       12 лютого 2014 року на базі Рівненського економіко-правового ліцею пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з уекономіки. За перемогу змагались 50 учнів загальноосвітніх закладів області: 6 учнів 9-го класу, 12 десятикласників та 32 школярі 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне –  7 призових місць,  м. Кузнецовськ - 4 призових місця, сарненського району - 3 призових місця, Дубенського  та Володимирецького районів – по 2 призових місця. Учні Гощанського, Зарічненського, Корецького, Млинівського Острозького, Радивилівського, Рокитнівського районів та м. Острог не вибороли жодного призового місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги Талах Світлана  Григорівна – 4 переможці, Парфенюк Наталія В’ячеславівна, Ондрей Лариса Анатоліївна,  Невірковець Вікторія Анатоліївна, Красько Ірина Михайлівна, Комар Ольга Ананіївна – по 2 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Ліщук Вероніка Володимирівна

Рівненський економіко-правовий ліцей

1 місце

Матчук Оксана Василівна

Бутенко Олександра Олександрівна

Рівненська українська гімназія

2 місце

Невірковець Вікторія Анатоліївна

Максимчук Наталія Анатоліївна

Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 3

3 місце

Талах Світлана  Григорівна

10-ий клас

 

 

 

Кубай Вадим Сергійович

Володимирецький районний колегіум

1 місце

Красько Ірина Михайлівна

Мороз Ольга Юріївна

Рівненський економіко-правовий ліцей

2 місце

Парфенюк Наталія В’ячеславівна

Веденєєв Євгеній Олександрович

Сарненська гімназія

2 місце

Шепель Тамара Степанівна

Романчук Олександр Вікторович

Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 3

3 місце

Талах Світлана  Григорівна

Корчакова Вікторія Олександрівна

Рівненська українська гімназія

3 місце

Невірковець Вікторія Анатоліївна

Ондрей Ірина Анатоліївна

Семидубський аграрний ліцей і загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенського району

3 місце

Ондрей Лариса Анатоліївна

11-ий клас

 

 

 

Агунович Володимир Андрійович

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27

1 місце

Харів Богдан Ярославович

Парфенюк Богдан Олександрович

Рівненська гуманітарна гімназія

1 місце

Смулка Віктор Васильович

Ковальський Антон Віталійович

Рівненський економіко-правовий ліцей

1 місце

Парфенюк Наталія В’ячеславівна

Романчук Сергій Анатолійович

Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 3

2 місце

Талах Світлана  Григорівна

Сиротинська Віта Іоаннівна

Семидубський аграрний ліцей і загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенського району

2 місце

Ондрей Лариса Анатоліївна

Швед Інна Миколаївна

Березнівська гімназія

2 місце

Швед Людмила Миколаївна

Федорчук Володимир Леонідович

Миляцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

2 місце

Савич Віктор Романович

Наконечний Назар Олександрович

Городоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району

2 місце

Клічук Тетяна Дмитрівна

Вишневський Ростислав Ростиславович

Здолбунівська загальноосвітня школа     І-ІІІ ступенів № 6

3 місце

Гнатюк Вікторія Володимирівна

Терещук Ольга Володимирівна

Костопільська загальноосвітня школа     І- ІІІ ступенів № 4

3 місце

Кузьмійчук Валерій Володимирович

Антоненко Іван Миколайович

Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія»

3 місце

Шароватова Тетяна Миколаївна

Басов Дмитрій Віталійович

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" імені        Т.Г. Шевченка

3 місце

Комар Ольга Ананіївна

Кравчук Оксана Володимирівна

комунальний заклад "Школа-інтернат   ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Войтович Оксана Андріївна

Якимчук Олег Анатолійович

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Красько Ірина Михайлівна

Киришко Любов Сергіївна

Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа-колегіум" імені       Т.Г. Шевченка

3 місце

Комар Ольга Ананіївна

Шемедюк Анастасія Леонідівна

Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 3

3 місце

Талах Світлана  Григорівна

Майдан Юлія Сергіївна

Хрінницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Демидівського району

3 місце

Шевцова Людмила Миколаївна

 

  • 13.02.2014
До списку новин