Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій у 2013-2014 навчальному році


 

       08-09 лютого 2014 року на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Рівненського обласного ліцею пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. За перемогу змагались 79 учнів загальноосвітніх закладів області: 26  учнів 9-го класу, 25 десятикласників та 28 школярів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне –  6 призових місць, Дубровицького району - 5 призових місць, Гощанського району - 4 призових місця, Березнівського та Костопільського районів - по 3 призових місця. Учні Зарічненського, Корецького, Острозького, Рокитнівського, Сарненського районів та м. Острог не вибороли жодного призового місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги Яремов Володимир Адамович, Юхимчук Марія Василівна, – по 3 переможці, Цимбалюк Володимир Федорович, Ракович Мирослава Олександрівна, Полуян Леонід Леонідович, Павловська Оксана Миколаївна – по 2 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Федорук Олександр Юрійович

Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Здолбунівського району

1 місце

Бондарук Олег Миколайович

Сульжик Роман Володимирович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

1 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Берник Віталій Олегович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

2 місце

Юхимчук Марія Василівна

Кравчук Олександр Ігорович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

2 місце

Цимбалюк Володимир Федорович

Холодько Роман Анатолійович

Сварицевицький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

2 місце

Анішкевич Алла Вікторівна

Колядич Іван Васильович

Дубенська гімназія № 2

2 місце

Колошкіна Тетяна Віталіївна

Беднарський Сергій Віталійович

Радивилівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія"

3 місце

Добридник Олександр Миколайович

Левшенюк Ігор Богданович

Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"

3 місце

Полуян Леонід Леонідович

Опанасюк Владислав Євгенович

комунальний заклад "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей"

3 місце

Яремов Володимир Адамович

Шкриль Антон Олегович

Костопільська гуманітарна гімназія імені Т. Г. Шевченка

3 місце

Ковальська Тетяна Ігорівна

Козлюк Олександр Андрійович

Володимирецька загальноосвітня школа I-III ступенів № 1

3 місце

Каюн Сергій Борисович

Савич Анна Віталіївна

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

3 місце

Берестень Сергій Володимирович

10-ий клас

 

 

 

Довжик Дмитро Вікторович

Квасилівський навчально-виховний комплекс «школа-ліцей» Рівненського району

1 місце

Людвік Алла Анатоліївна

Парфенюк Тарас Миколайович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

1 місце

Юхимчук Марія Василівна

Бандура Андрій Олександрович

Дубровицький навчально-виховний комплекс "Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"

2 місце

Паламарчук Юрій Степанович

Жук Сергій Борисович

Малостидинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільського району

2 місце

Павловська Оксана Миколаївна

Оксенюк Анастасія Богданівна

комунальний заклад "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей"

2 місце

Яремов Володимир Адамович

Нерета Олександр Володимирович

Бокіймівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Млинівського району

3 місце

Возна Антоніна Миколаївна

Сидоришин Сергій Сергійович

Селецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

3 місце

Ракович Мирослава Олександрівна

Олійник Любомир Володимирович

Варковицька гімназія Дубенського району

3 місце

Коцюк Галина Феофанівна

Кашпуренко Назар Богданович

Володимирецький районний колегіум

3 місце

Бортник Роман Анаталійович

Дячук Марія Юріївна

Демидівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"

3 місце

Полуян Леонід Леонідович

11-ий клас

 

 

 

Петрина Андрій Юрійович

Гощанська районна гімназія

1 місце

Карчевський Олександр Миколайович

Островець Іванна Анатоліївна

Селецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

1 місце

Ракович Мирослава Олександрівна

Лук’янов Олег Олександрович

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13

2 місце

Бойко Іванна Григорівна

Бурда Михайло Сергійович

Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар"

2 місце

Желюк Надія Дмитрівна, Середюк Юрій Ростиславович

Корнійчук Тарас Сергійович

Малостидинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Костопільського району

2 місце

Павловська Оксана Миколаївна

Мороз Андрій Ігорович

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Шемейко Анатолій Степанович

Поляк Андрій Русланович

Підлозецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Млинівського району

2 місце

Киричук Дмитро Євгенович

Кацеро Олександр Павлович

Кузнецовська гімназія

3 місце

Хоровець Оксана  Миколаївна

Жук Владислав Михайлович

Дубенська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов

3 місце

Штихалюк Олександр Леонідович

Гаврилевич Дмитро Олегович

Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 15

3 місце

Бортник Віктор Валерійович

Черевань Павло Юрійович

комунальний заклад "Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-агротехнічний ліцей"

3 місце

Яремов Володимир Адамович

Цехановський Павло Олексійович

Здолбунівська гімназія

3 місце

Михалко Юрій Іванович

Шнайдер Руслан Володимирович

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

3 місце

Цвенюк Олена Борисівна

Єрошкін Олександр Юрійович

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

3 місце

Юхимчук Марія Василівна

 

  • 10.02.2014
До списку новин