Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з екології у 2013-2014 навчальному році

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з екології у 2013-2014 навчальному році


 

       06-07 лютого 2014 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу  № 19 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. За перемогу змагались 52 учні загальноосвітніх закладів області: 22 десятикласники та 30 школярів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне, Володимирецького та Рівненського районів  –  по 4 призових місця, комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей», м. Кузнецовськ,  Березнівського, Гощанського та Радивилівського районів – по 2 призових місця.

        Найбільше переможців підготували педагоги Дащук Марія Яківна та  Голотюк Валентина Володимирівна – по 2 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

10-ий клас

 

 

 

Тарасова Дарія Сергіївна

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20

1 місце

Архипчук Людмила Анатоліївна

Засядьвовк Ніколь Юріївна

Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26

1 місце

Монько Лариса Всеволодівна

Жалюк Валентина Петрівна

Немирівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  Радивилівського району

2 місце

Пашуля Наталія Леонтіївна

Яцюк  Юлія  Павлівна

Колоденська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району

2 місце

Мичко Інна  Анатоліївна

Ковальчук Катерина Степанівна

Володимирецький районний колегіум

2 місце

Шевченко Надія Михайлівна

Гаврилюк Віталій  Сергійович

Городоцька  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району

2 місце

Шелепенко Олексій Ігорович

Кожарко Анастасія Василівна

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей–загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

3 місце

Голотюк Валентина Володимирівна

Михайлова Наталія Олександрівна

Костопільська загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів № 6

3 місце

Покотило Людмила Федорівна

Трусик Катерина Юріївна

Комунальний заклад «Бугринський навчально-виховний  комплекс: дошкільний навчальний заклад  - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – агротехнічний ліцей» Гощанського району

3 місце

Лавренюк Петро Миколайович

Совгуть Діана Русланівна

Великожолудська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Володимирецького району

3 місце

Снітко Галина Григорівна

Городна  Юлія Володимирівна

Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5

3 місце

Радзевелюк Галина Василівна

11-ий клас

 

 

 

Гарасюк Анастасія Олегівна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 19

1 місце

Мороз Жанна Іванівна

Новосад Катерина Миколаївна

Новоукраїнська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Млинівського району

1 місце

Прядунець Валентина Анастасіївна

Горецька Тетяна Сергіївна

Володимирецький районний колегіум

2 місце

Сарницька Галина Олексіївна

Дерезенко Денис Миколайович

Заборольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненського району

2 місце

Яковець Світлана Ростиславівна

Оліфір Олександр Русланович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

2 місце

Дащук Марія Яківна

Чорна Анна Сергіївна

Березнівський навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей –загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

2 місце

Голотюк Валентина Володимирівна

Чала Анастасія  Олександрівна

Зорянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненського району

2 місце

Місько  Наталія Василівна

Мороз Андрій Ігорович

Комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Дащук Марія Яківна

Борисюк Вікторія Володимирівна

Корецький навчально-виховний комплекс "Школа I-II ступенів-ліцей"

3 місце

Трофимчук Тетяна Степанівна

Сацик Наталія Ігорівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія"

3 місце

Петруля Наталія Іванівна

Кондратюк  Ірина Миколаївна

Кузнецовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

3 місце

Кондратюк Галина Іванівна

Матіяш Андрій Анатолійович

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23

3 місце

Вдовенко Любов Григорівна

Бендюк Вікторія Олегівна

Здолбунівська гімназія

3 місце

Базан Тетяна Олександрівна

Табачук Олена Леонідівна

Гощанська районна гімназія 

3 місце

Сизкова Зоя Федорівна

Антонюк Ярослав Юрійович

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Володимирецького району

3 місце

Бабік Володимир Володимирович


 

  • 10.02.2014
До списку новин