Новини інституту

Нарада для відповідальних за ЗНО

У середу, 05.02.2014 року, на базі Рівненського ОІППО спільно з працівниками Львівського РЦОЯО для спеціалістів відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення, методистів районних, міських методичних кабінетів, центрів, які відповідають за організацію і проведення зовнішнього незалежного оцінювання було проведено інструктивно-методичну нараду «Підготовка до проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2014. Зовнішнє незалежне оцінювання: реєстрація. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2014: підготовка процедур».

У нараді взяли участь: Лариса Володимирівна Середяк, директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, Степан Богданович Хамуляк, начальник методичного відділу Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, Ігор Валерійович Опольський, завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти, Олена Володимирівна Холод, методист кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти, Іванна Григорівна Шишко, методист кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти, Ірина Валентинівна Яцюк, методист кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти, спеціалісти відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення, методисти районних, міських методичних кабінетів, центрів (20 чол.), які відповідають за організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у районах, містах Рівненської області.

На нараді розглядалися питання ходу реєстрації абітурієнтів на участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року та підготовки процедур пробного тестування.

Методичні рекомендації: спеціалістам відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення, методистам районних, міських методичних кабінетів, центрів (20 чол.), які відповідають за організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у районах, містах Рівненської області:

- інтенсифікувати PR-кампанію щодо реєстрації учасників на ЗНО-2014;

- опрацювати збірник із матеріалами «Інформаційно-методичні матеріали для проведення пробного ЗНО 2014 року. Випуск 1), за яком вони у березні, працюючи тренерами, будуть проводити навчання залучених до роботи на пунктах пробного тестування.

  • 07.02.2014
До списку новин