Новини інституту

Інформація про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури у 2013-2014 навчальному році


         04 лютого 2014 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 пройшов ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури. За перемогу змагались 59 учнів загальноосвітніх закладів області: 22 учні 9-го класу, 18 десятикласників та 19 школярів 11 класу.

       Найкращі результати показали учні загальноосвітніх закладів м. Рівне, Здолбунівського та Костопільського районів – по 5 призових місць.

        Найбільше переможців підготували педагоги Ющук Лариса Михайлівна, Ксьондзик Микола Віталійович – по 2 переможці.

Переможці олімпіади:

 

 

9-ий клас

 

 

 

Сініцина Олександра Євгенівна

Костопільска загальноосвітня школа № 3 І - ІІІ ступенів

1 місце

Войтюк Тетяна Валентинівна

Волошин Анастасія Віталіївна

Млинівська загальноосвітня школа № 3 І-ІІІ ступенів

1 місце

Король Любов Павлівна

Зектер Микола Іванович

Кузнецовська гімназія

2 місце

Кушнір Галина Михайлівна

Тацій Юлія Володимирівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія"

2 місце

Ксьондзик Микола Віталійович

Стрільчук Марія Борисівна

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

2 місце

Сітовська Наталія Георгіївна

Ляшецька Ольга Ігорівна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 2 "Школа-Ліцей"

2 місце

Деменчук Оксана Георгіївна

Збагерська Олександра Юріївна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

3 місце

Нирков Анатолій Михайлович

Пухович Мар'яна Юріївна

 Боремельський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-колегіум" Демидівського району

3 місце

Матвійчук Руслана Іванівна

Гугайло Катерина Сергіївна

Заболоттівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ворлодимирецького району

3 місце

Дуляницька Марія Ісаківна

Адамчук Юрій Михайлович

Селецький  навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Дубровицького району

3 місце

Такун Людмила Іванівна

Ярошик Наталія Сергіївна

Костопільська загальноосвітня школа  І - ІІ ступенів № 8

3 місце

Войтович Тетяна Петрівна

10-ий клас

 

 

 

Демко Дана Миколаївна

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

1 місце

Галайко Наталія Володимирівна

Торгун Андрій Юрійович

Рівненська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Центр надії"

1 місце

Мартинчук Наталія Андріївна

Решко Юлія Олександрівна

Здолбунівська гімназія

2 місце

Буцька Ірина Володимирівна

Мамчиц Світнана Володимирівна

Рафалівська загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Ворлодимирецького району

2 місце

Скібчик Галина Миколаївна

Панчишин Максим Мирославович

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія"

2 місце

Довгаль Наталія Феліксівна

Нечипорук Вікторія Михайлівна

Острозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

3 місце

Салковська Надія Миколаївна

Котяш Анастасія Миколаївна

Дубровицька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 2

3 місце

Дунчич Ніна Іванівна

Омелянчук Анастасія Богданівна

Костопільська гуманітарна гімназія імені Т. Г. Шевченка

3 місце

Вітошко Галина Михайлівна

Мамедова Сабіна Ільгар кизи

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8

3 місце

Бондарчук Тетяна Миколаївна

11-ий клас

 

 

 

Златів Анастасія Володимирівна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

1 місце

Мазурок Ганна Петрівна

Галицька Лілія Ігорівна

комунальний заклад "Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Рівненський обласний ліцей"

1 місце

Бадай Любов Андріївна

Ільчук Наталія Сергіївна

Млинівська загальноосвітня школа № 3 І-ІІІ ступенів

2 місце

Шологон Алла Олексіївна

Дейнека Ярина Русланівна

Радивилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія"

2 місце

Ксьондзик Микола Віталійович

Довмат Катерина Андріївна

Костопільська гуманітарна гімназія імені Т. Г. Шевченка

2 місце

Ющук Лариса Михайлівна

Кучер Єлизавета Миколаївна

Костопільська гуманітарна гімназія імені Т. Г. Шевченка

3 місце

Ющук Лариса Михайлівна

Петруков Давид Олександрович

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

3 місце

Нягова Вікторія В’ячеславівна

Завадська Олена Олегівна

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

3 місце

Якімова Євгенія Олександрівна

Почтар Катерина Сергіївна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс "Школа І ступеня-гімназія"

3 місце

Музичко Софія Улянівна

Глоба Поліна Сергіївна

Рівненський навчально-виховний комплекс № 12

3 місце

Марковська Наталія Володимирівна

 

  • 05.02.2014
До списку новин